تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت قابلیت اجرای طرح‌ها در بستر فضای مجازی تصریح کرد: به منظور افزایش سرعت اجرای طرح‌ها باید اجرای آن‌ها را در بستر فضای مجازی ببینیم چراکه نوآورانه است و هم‌افزایی ایجاد می کند از طرف دیگر مشارکت اجتماعی را افزایش می دهد. به گزارش […]

[ad_1]

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت قابلیت اجرای طرح‌ها در بستر فضای مجازی تصریح کرد: به منظور افزایش سرعت اجرای طرح‌ها باید اجرای آن‌ها را در بستر فضای مجازی ببینیم چراکه نوآورانه است و هم‌افزایی ایجاد می کند از طرف دیگر مشارکت اجتماعی را افزایش می دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا رستمی در دومین جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی جوانان با بیان اینکه باید در حوزه آسیب‌های اجتماعی جوانان اقدامات فوق العاده‌ای را تعریف کنیم، اظهار کرد: جامعه جوان امروز بیشترین سطح زیستی و حضور خود را در فضای مجازی می گذراند که این می تواند فرصت و شتاب دهنده توسعه باشد و نه تهدید  و مانع؛ از نمایندگان دستگاه‌های همکار  می‌خواهیم در موضوع آسیب‌های اجتماعی جوانان مبنای برنامه ریزی را اقدامات جاری قرار ندهند بلکه مبنا را انجام اقدامات فوق‌العاده و ویژه مبتنی بر شرایطی کنونی قرار بدهند.

دبیر ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با تاکید بر گسترش ضریب نفوذ فضای مجازی گفت: جامعه جوان امروز بیشترین سطح ارتباطیش در فضای مجازی است. حتی در دورترین و کم‌بهره‌ترین مناطق هم تلفن همراه، اینترنت، امکانات ارتباطی و تعاملی وجود دارد و جامعه امروز در فضای مجازی در حال شکل گیریست. فضای مجازی می‌تواند هم فرصت‌ها و هم تهدیدهای زیادی را به وجود آورد و این ابزار را به ابزاری تخریبی و یا ابزاری موثر در جهت سازندگی بدل کند.

وی با اشاره به تاثیرگذاری آسیب‌های اجتماعی از طریق فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی بر جوانان افزود: ورود ما به آسیب‌های اجتماعی جوانان از طریق فضای مجازی اقدام بسیار موثری در این حوزه خواهد بود و باید در زمینی حضور داشته باشیم که جوانان حضور دارند.

در ابتدای این نشست که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف برگزار شد، داوود نوری – دبیر کارگروه آسیب های اجتماعی جوانان- از تغییر نام و موضوع فعالیت کارگروه آسیب‌های اجتماعی دختران جوان به کارگروه آسیب های اجتماعی جوانان خبر داد و گفت: اولویت فعالیت این کارگروه آسیب‌های اجتماعی جوانان بخصوص دانش‌آموزان و دانشجویان است.

نوری درباره رویکرد کارگروه آسیب‌های اجتماعی جوانان اظهارکرد: رویکرد ما در این کارگروه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان است که این رویکرد بر پیشگیری اولیه و پیشگیری ثانویه استوار است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس