تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ولادیمیر پوتین اعلام کرد توافق میان صادرکنندگان نفت برای توقف تولید تصمیم درستی برای بازار جهانی خواهد بود و ایران باید برای دستیابی به این توافق سازش کند. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، تلاش‌های صادرکنندگان نفت اوپک و غیراوپک برای رسیدن به پیمانی برای تثبیت سطوح تولید در اوایل سال جاری […]

[ad_1]


ولادیمیر پوتین اعلام کرد توافق میان صادرکنندگان نفت برای توقف تولید تصمیم درستی برای بازار جهانی خواهد بود و ایران باید برای دستیابی به این توافق سازش کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، تلاش‌های صادرکنندگان نفت اوپک و غیراوپک برای رسیدن به پیمانی برای تثبیت سطوح تولید در اوایل سال جاری به دلیل اینکه ایران هنوز در پی افزایش صادرات پس از لغو تحریم‌ها بود، بدون نتیجه باقی ماند.

پوتین در مصاحبه با بلومبرگ گفت: « من فکر می‌کنم تصمیم ایران از لحاظ منطقی و اقتضای شرایط اقتصادی درست بوده است. من بسیار امیدوارم که همه شرکت‌کنندگان در بازار که می‌خواهند قیمت‌های جهانی منابع انرژی منصفانه و پایدار باشد،  تصمیم‌های لازم را در اسرع وقت اتخاذ کنند.»

 

پوتین گفت: « ما طرح فریز نفتی را رد نکردیم، این عربستان بوده که در آخرین لحظه نظر خود را عوض کرد و تصمیم گرفت مذاکرات را بدون نتیجه باقی بگذارد. اگر شاهزاده سلمان و من در مورد این موضوع صحبت کنیم، من مطمئنا بر جایگاه خودمان تاکید می‌کنم. من معتقدم فریز تولید در حال حاضر تصمیم صحیحی برای بازار انرژی جهانی خواهد بود.»

 

قرار است نشست غیررسمی میان اوپک و صادرکنندگان خارج از این گروه در ادامه ماه سپتامبر در الجزایر برگزار شود.

 

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس