تاریخ انتشار: ۲۴ اسف ۱۳۹۳

حسین فریدون به نمایندگی از طرف رئیس‌جمهور از علی مطهری عیادت کرد. به گزارش گذارنیوز حسین فریدون دستیار ویژه و برادر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز به نمایندگی از سوی روحانی در منزل علی مطهری حضور یافت و به دلیل اتفاقات رخ داده در شیراز از او دلجویی کرد. فریدون در این دیدار حادثه رخ […]

حسین فریدون به نمایندگی از طرف رئیس‌جمهور از علی مطهری عیادت کرد.

مطهری

به گزارش گذارنیوز حسین فریدون دستیار ویژه و برادر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز به نمایندگی از سوی روحانی در منزل علی مطهری حضور یافت و به دلیل اتفاقات رخ داده در شیراز از او دلجویی کرد.

فریدون در این دیدار حادثه رخ داده در شیراز را به ضرر عاملان آن و فرصتی برای ریشه‌کن کردن این‌گونه حرکات جاهلانه ارزیابی کرد.

علی مطهری روز دوشنبه این هفته در سفری به شیراز قصد سخنرانی در دانشگاه این شهر را داشت که بخاطر اقدامات عده‌ای این سخنرانی لغو و عده‌ای نیز به خودروی وی حمله کرده بودند.

پس از این حادثه نیز رئیس‌جمهور در نامه‌ای به وزرای کشور و اطلاعات خواستار پیگیری این موضوع شده بود‌؛ یکی از مشاوران رئیس‌جمهور نیز مصاحبه با خبرگزاری دولت خواستار استعفای استاندار فارس شده بود.

، حدود ۱۵ روز پیش نیز در همایش اصلاح‌طلبان در شهر کرمان عده‌ای از کسانی که برگزار کننده مراسم مذکور بودند به فردی بنام «بهرام امیرحیدری» که از جانبازان دفاع مقدس بوده حمله‌ور می‌شوند و وی را بدلیل  عقاید متفاوت با حاضران در سالن همایش به باد کتک می‌گیرند.

این جانباز شیمیایی و رزمنده انقلاب در روز ۱۴  اسفند ماه تنها به دلیل پرسش چند سوال درباره جریان فتنه در جلسه سخنرانی موسوی لاری در کرمان به شکل نامناسبی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

امیرحیدری در این ارتباط گفته بود: «من را به اتاقک کوچکی که در خانه شورای شهر هست بردند و آنجا نیز ۸ نفر شروع به ضرب و شتم من کردند و می‌گفتند از کی پول گرفتی، مزدور چه کسی هستی؟ اسمت را بگو؟ اسم اربابت را بگو؟ من گفتم: یک رزمنده جانباز هستم و کارگری بیش نیستم. مدافع نظام هستم و برای نظام نیز خون دادم نمی‌توانم تا زنده‌ام بنشینم تا به‌نظام توهین شود.»

برخی نمایندگان مجلس شیراز و شخصیت‌ های سیاسی طی روزهای گذشته در مصاحبه‌های خود می‌گویند: هردو اقدام از نظر افکار عمومی زشت و ترویج بی‌قانونی است اما سوال از مسئولان دولتی و بخصوص از رسانه‌های اصلاح‌طلب این است که چرا حمله به علی مطهری رادر بوق و کرنا می‌کنند و حمله به امیرحیدری را در بایکوت خبری!

به اعتقاد این چهره‌های سیاسی، قطعاً این شیوه دوگانه در برخورد قضاوت مثبتی در ذهن مردم باقی نمی گذارد.

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس