تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به دیدارهای جام حذفی به دید یک بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم اما نیم نگاهی به این داریم که با قهرمانی در این جام به آسیا راه پیدا کنیم. به گزارش ایسکانیوز، حسین فرکی بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل بادران نوین در جام حذفی، گفت: دیدارهای جام […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به دیدارهای جام حذفی به دید یک بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم اما نیم نگاهی به این داریم که با قهرمانی در این جام به آسیا راه پیدا کنیم.

به گزارش ایسکانیوز، حسین فرکی بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل بادران نوین در جام حذفی، گفت: دیدارهای جام حذفی هیچ‌وقت بازی‌های آسانی نبوده است. در این بازی هم بادران نوین موفق شد خودش را ثابت کند اما ما از تجربه بازیکنانمان استفاده کردیم و موفق شدیم اولین مرحله از جام حذفی را با پیروزی پشت سربگذاریم.

وی ادامه داد: امسال به بازی‌های جام حذفی با دید بازی‌های تدارکاتی نگاه می‌کنیم اما نیم نگاهی داریم که از این جام بتوانیم کسب سهمیه کنیم و در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنیم.

فرکی عنوان کرد: خدا را شکر که در مرحله اول موفق بودیم و حالا باید در مرحله بعد با تیم اصلی بادران بازی کنیم که صد درصد حریف آسانی نخواهد بود.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس