تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو گفت: پلیس فتا باید با کسانی که اقدام به فروش دارو در تلگرام و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند، برخورد جدی داشته باشد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، دکتر شهریار اسلامی‌تبار گفت: فروش دارو به هر نوعی از طریق تلگرام […]

[ad_1]

تلگرام

مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو گفت: پلیس فتا باید با کسانی که اقدام به فروش دارو در تلگرام و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند، برخورد جدی داشته باشد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، دکتر شهریار اسلامی‌تبار گفت: فروش دارو به هر نوعی از طریق تلگرام ممنوع بوده و تخلف است. پلیس فتا باید با کسانی که اقدام به فروش دارو در تلگرام و شبکه‌های اجتماعی غیر مجاز می‌کنند برخورد جدی داشته باشد.

او افزود: توصیه ما به مردم این است که برای خرید دارو به هیچ وجه به تلگرام و شبکه‌های اجتماعی غیر مجازی که توسط افراد ناشناس راه‌اندازی شده‌اند، مراجعه نکنند و تنها راه خرید دارو، داروخانه است و اگر مواردی را در فضای مجازی مشاهده می‌کنند به پلیس فتا گزارش دهند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو در پایان گفت: در شبکه‌های اجتماعی غیر مجاز و تلگرام بسیار مشاهده شده است که برای فروش دارو شماره تماس اعلام می‌کنند که باید مسئولین مربوطه از جمله مخابرات و پلیس فتا برخورد جدی با این افراد داشته باشند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس