تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمونه های بدل اسلحه کلاشنیکف در بزرگترین فرودگاه مسکو به عنوان سوغات به فروش می رسد. به گزارش ایلنا، یکی از فروشگاه های «فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو» در شهر مسکو نمونه هایی از اسلحه کلاشنیکف را در معرض خرید مسافران قرار می دهد. افتتاح «بوتیک کلاشنیکف» در این فرودگاه به منظور تبلیغ و […]

[ad_1]

نمونه های بدل اسلحه کلاشنیکف در بزرگترین فرودگاه مسکو به عنوان سوغات به فروش می رسد.

به گزارش ایلنا، یکی از فروشگاه های «فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو» در شهر مسکو نمونه هایی از اسلحه کلاشنیکف را در معرض خرید مسافران قرار می دهد.


افتتاح «بوتیک کلاشنیکف» در این فرودگاه به منظور تبلیغ و ترویج نام تجاری کلاشنیکف، برند معروف اسلحه سازی، انجام گرفته است. در این فروشگاه، اقلام دیگری همچون تی شرت «من کلاشنیکف را دوست دارم» و همچنین لباس های نظامی و جنگی به فروش می رسد.

سلاح کلاشنیکف یکی از معروفترین و مشهورترین سلاح های تهاجمی در جهان است. بسیاری از کشورهای بلوک شرق سالیان زیادی از این سلاح استفاده می کردند.

به گفته یکی از مقامات فرودگاه مسکو، نمونه های سلاح کلاشنیکف که در این فرودگاه به فروش می رسد، تنها یک نمونه ساختگی و بدل است و هیچ گونه مشکل امنیتی ایجاد نمی کند.

فرودگاه شرمتیوو بزرگترین فرودگاه بین المللی روسیه است که سالانه به طور متوسط ۳۱ میلیون مسافر از طریق آن جابجا می شوند.

نگرانی های بسیاری درخصوص سوءاستفاده از این سلاح های قلابی نیز وجود دارد. بسیاری معتقدند تروریست ها با سوءاستفاده از این سلاح ها می توانند باعث ایجاد رعب و وحشت شوند.

آمریکا و اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۴ چندین شرکت اسلحه سازی روسیه، از جمله کلاشنیکف، را به بهانه مداخله در اوکراین مورد تحریم قرار دادند.


 
 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس