تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

فروش گوشی های آیفون در سه ماه دوم سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش روبرو شده است. شرکت مشهور تولید کننده گوشی هوشمند در گزارش سه ماه فروش محصولات خود خبر از کاهش فروش گوشی های آیفون داد. به گزارش مهر،  اپل اعلام کرد، درآمد سه ماه دوم این شرکت […]


فروش گوشی های آیفون در سه ماه دوم سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش روبرو شده است.

شرکت مشهور تولید کننده گوشی هوشمند در گزارش سه ماه فروش محصولات خود خبر از کاهش فروش گوشی های آیفون داد.

به گزارش مهر،  اپل اعلام کرد، درآمد سه ماه دوم این شرکت در سال جاری میلادی با کاهش روبرو شده است اما انتظار می رود با ورود گوشی های آیفون ۷، درآمد اپل بهبود پیدا کند. این در حالی است که دو سوم در آمد این شرکت از فروش گوشی های آیفون تامین می شود.

در همین حال شرکت اپل اعلام کرد، فروش گوشی های آیفون در سه ماه دوم سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش روبرو شده است.

مدیر عامل اپل اعلام کرد، در این بازه زمانی تعداد ۴۰ میلیون و ۴۰۰ هزار گوشی آیفون به فروش رسیده است که این رقم برای مدت زمان مشابه سال قبل ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه گزارش شده است.

البته پیش از این «وال استریت» پیش بینی کرده بود که در سه ماه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی تعداد ۳۹ میلیون و ۷۰۰ هزار گوشی آیفون به فروش خواهد رسید.

بر همین اساس، درآمد سه ماه دوم شرکت اپل با ۱۵ درصد کاهش به ۴۲.۴ میلیارد دلار رسید.

اما شرکت اپل با رونمایی از گوشی آیفون ۷ خود پیش بینی درآمد بین ۴۵.۵ میلیارد دلار تا ۴۷.۵ میلیارد دلار را برای سه ماه سوم سال ۲۰۱۶ میلادی دارد.منبع:عصر ایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس