تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  هواپیمای بریتیش ایرویز پس از ۴ سال وقفه بار دیگر در فروگاه امام(ره) به زمین نشست تهران – ایرنا – نخستین هواپیمای شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، پس از چهار سال وقفه در پرواز به تهران، ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه امروز(جمعه) در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به زمین نشست.  به گزارش ایرنا، این […]

[ad_1]

 هواپیمای بریتیش ایرویز پس از ۴ سال وقفه بار دیگر در فروگاه امام(ره) به زمین نشست
تهران – ایرنا – نخستین هواپیمای شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، پس از چهار سال وقفه در پرواز به تهران، ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه امروز(جمعه) در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به زمین نشست.
 
به گزارش ایرنا، این پرواز ساعت ۲۱ روز گذشته(پنجشنبه) به وقت محلی، فرودگاه لندن را با شماره پرواز ۱۵۳ ترک کرد و ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح امروز(جمعه) با هدایت «کامی حسینی» خلبان انگلیسی ایرانی تبار در فرودگاه امام خمینی(ره) فرود آمد.

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز برای نخستین بار در سال ۱۹۴۶ میلادی پروازهای خود را به ایران آغاز کرد، اما به علت تحریم ها، این شرکت پروازهای خود را در سال ۲۰۱۲ به ایران قطع کرد.

پس از توافق هسته ای و اجرای برجام، این شرکت هوایی انگلیس چهار ماه پیش اعلام کرد بار دیگر انجام پروازهای خود را به تهران در دستور کار قرار داده و امروز نخستین پرواز آن با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در فرودگاه امام حمینی(ره) به زمین نشست و قرار است در هر هفته ۶ پرواز از لندن به تهران انجام دهد.

با از سرگیری پروازهای بریتیش ایرویز به ایران، اکنون پرواز مستقیم بین تهران و لندن در هر هفته به ۹ پرواز افزایش یافت که شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران سه پرواز تهران – لندن و بالعکس و بریتیش ایرویز لندن – تهران و بالعکس انجام می دهند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس