تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۴

مدیرعامل شرکت هواپیمایی العربیه در ایران در گفت و گو با ایرنا دلیل فروند این فروند هواپیما را نقص فنی اعلام کرد. محسن مصیبی اظهارکرد: این هواپیما از شارجه به قصد گرجستان درحرکت بود که به دلیل نقص فنی در یکی از دستگاههای تنظیم فشار هوا داخل کابین مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید […]

به گزارش گذارنیوز  مدیرعامل شرکت هواپیمایی العربیه در ایران  دلیل فروند این فروند هواپیما را نقص فنی اعلام کرد.
محسن مصیبی اظهارکرد: این هواپیما از شارجه به قصد گرجستان درحرکت بود که به دلیل نقص فنی در یکی از دستگاههای تنظیم فشار هوا داخل کابین مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد.
به گفته وی این نوع هواپیما دارای چهار دستگاه تنظیم فشار هوا داخل کابین است که یکی از آنها دچار نقص فنی شده و خلبان برای رفاه حال مسافران درخواست فرود اضطراری کرده است.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی العربیه در ایران زمان فرود اضطراری این هواپیما در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را ساعتی قبل اعلام کرد و افزود: مشکل بوجود آمده تا دقایقی دیگر برطرف خواهد شد و این هواپیما به قصد گرجستان حرکت خود را از سرخواهد گرفت.
وی ظرفیت این هواپیما را ۱۶۸ نفر و آمار سرنشینان آن را ۱۶۲ نفر اعلام کرد و افزود: هیچگونه صدمه ای به مسافران این هواپیما وارد نشده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس