تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پس از بهبودی بیماران ، تیم پرواز ،ضمن قدردانی و تشکر از همکاران اورژانس و خدمات ارائه شده، فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد ابوظبی ترک کرد. سخنگوی اورژانس تهران از امداد رسانی به بیماران هواپیمای برلین ایرلاین درپی فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد خبر داد. به گزارش ایسنا، حسن عباسی، در این باره […]

[ad_1]

پس از بهبودی بیماران ، تیم پرواز ،ضمن قدردانی و تشکر از همکاران اورژانس و خدمات ارائه شده، فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد ابوظبی ترک کرد.

سخنگوی اورژانس تهران از امداد رسانی به بیماران هواپیمای برلین ایرلاین درپی فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسن عباسی، در این باره گفت: در ساعت ۱۸:۵۵ دیروز، یک فروند هواپیمایی خط هوایی اتریش به ابوظبی به علت حضور سه فرد بیمار و وخامت حالشان ، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد تهران شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله از اورژانس تهران درخواست نیرو شده و عوامل اورژانس در محل حضور پیدا کردند، اظهار کرد: اولین تیم حاضر درصحنه تیم فوریت های پزشکی مرکز اورژانس تهران بود که خلبان بلافاصله به آنها اجازه ورود به داخل هواپیما را داده و همکاران ما ۳ بیمار که یک آقای ۲۵ ساله ، یک خانم باردار ۳۵ ساله و آقایی ۵۵ ساله بود را معاینه و تحت مراقبت های درمانی خود قرار دادند .

سخنگوی اورژانس تهران افزود: پس از بهبودی بیماران ، تیم پرواز ،ضمن قدردانی و تشکر از همکاران اورژانس و خدمات ارائه شده، فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد ابوظبی ترک کرد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس