تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همسر فرهنگ شریف – نوازنده پیشکسوت و صاحب‌سبک ساز تار – که مدتی در بیمارستان بستری بود، درباره وضعیت سلامتی‌اش، گفت: فرهنگ شریف به‌زودی از بیمارستان مرخص می‌شود. به گزارش ایسنا، منصوره رضایی – همسر فرهنگ شریف ، با بیان این‌که خطری سلامتی همسرش را تهدید نمی‌کند، اظهار کرد: قرار است تا چند روز […]

[ad_1]

همسر فرهنگ شریف – نوازنده پیشکسوت و صاحب‌سبک ساز تار – که مدتی در بیمارستان بستری بود، درباره وضعیت سلامتی‌اش، گفت: فرهنگ شریف به‌زودی از بیمارستان مرخص می‌شود.

به گزارش ایسنا، منصوره رضایی – همسر فرهنگ شریف ، با بیان این‌که خطری سلامتی همسرش را تهدید نمی‌کند، اظهار کرد: قرار است تا چند روز آینده، آلبوم «بال فرشته» شامل دو سولو از فرهنگ شریف، دو سولو از پرویز یاحقی و دو سولو از سیاوش زندگانی منتشر شود.

 فرهنگ شریف در سال ۱۳۱۰ در شهرستان آمل به دنیا آمد. دو ساله بود که با پدر و مادرش به تهران آمد. از همان دوران کودکی به موسیقی گرایش زیادی داشت، به‌طوری که وقتی پدرش یک‌بار با تار قطعاتی را می‌زد، او به ذهن می‌سپرد و همان قطعات را می‌نواخت.

شیوه‌ی نوازندگی او به هیچ‌یک از استادانش شباهت ندارد و در این زمینه صاحب سبک است. شریف مدت‌هاست به‌دلیل بیماری، زخمه بر تار نزده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس