تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق فرهنگیان در ۳سال گذشته ۸۵ درصد ارتقاء یافته ولی با این حال این قشر همچنان با مشکل معیشتی روبه رو هستند. به گزارش ایسنا ـ منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام مصطفی ناصری صبح امروز در آیین بازگشایی مدارس که در هنرستان شهید عسگری ارومیه برگزار شد […]

[ad_1]

معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق فرهنگیان در ۳سال گذشته ۸۵ درصد ارتقاء یافته ولی با این حال این قشر همچنان با مشکل معیشتی روبه رو هستند.

به گزارش ایسنا ـ منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام مصطفی ناصری صبح امروز در آیین بازگشایی مدارس که در هنرستان شهید عسگری ارومیه برگزار شد با تبریک فرا رسیدن ایام تعلیم و تربیت گفت: آموزش و پرورش آذربایجان غربی با توجه به امکاناتی که در دست دارد توانسته به خوبی عمل کند و طبق ارزیابی‌های انجام شده در انجام وظایف خود موفق بوده است.

حجت الاسلام ناصری اظهار کرد: ارتباط و تعامل مطلوبی بین نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس و آموزش و پرورش در دوره نهم و دهم بوده که این نشان از دغدغه نمایندگان استان در رابطه با مسائل آموزش و پرورش است.

معاون حقوقی وزیر آموزش و پرورش گفت: امر تعلیم و تربیت کار یک وزارتخانه نیست بلکه به لحاظ اهمیت آن باید تمام دستگاه ها در پیشرفت این نهاد کمک کنند.

وی با بیان اینکه انتقاد سازنده همیشه موثر است گفت: مدیران آموزش و پرورش تمام تلاش خود را برای فراهم ساختن امکانات آموزش می کنند اما کاستی ها را کتمان نمی کنیم و انتظار انتقاد سازنده داریم.

وی افزود: اعتبارات وزارت آموزش و پرورش که در قانون بودجه مصوب شده در ابتدای آغاز به کار دولت ۱۴ هزار میلیارد تومان بود اما هم اینک افزایش یافته و به ۳۱ هزار میلیارد تومان رسیده است.

معاون حقوقی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت معیشتی فرهنگیان گفت: حقوق فرهنگیان در ۳سال گذشته ۸۵ درصد ارتقاء یافته ولی با این حال این قشر همچنان با مشکل معیشتی روبه رو هستند.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس