تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشور گفت: هم اکنون بیش از نیمی از جمعیت بازنشستگان کشوری را فرهنگیان تشکیل می دهند. به گزارش ایسنا، سید غلامرضا هاشمی در آیین افتتاح خانه امید آران و بیدگل اصفهان و در جمع بازنشستگان این شهرستان گفت: هم اکنون یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر عضو صندوق بازنشستگی […]

[ad_1]

عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشور گفت: هم اکنون بیش از نیمی از جمعیت بازنشستگان کشوری را فرهنگیان تشکیل می دهند.

به گزارش ایسنا، سید غلامرضا هاشمی در آیین افتتاح خانه امید آران و بیدگل اصفهان و در جمع بازنشستگان این شهرستان گفت: هم اکنون یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر عضو صندوق بازنشستگی کشوری هستند که ۷۰۰ هزار نفر آن را فرهنگیان تشکیل داده اند.

وی اظهار کرد: صندوق بازنشستگی کشوری ماهانه برای پرداخت حقوق این تعداد بازنشسته دو هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است.

هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه خانه امید تنها در شهرستان های بالای پنج هزار بازنشسته احداث می شود، خاطرنشان کرد: خانه امید آران و بیدگل به همت مسئولان و بازنشستگان این شهر تشکیل شده است، تنها خانه امیدی در کشور است که جمعیت بازنشستگان آن کمتر از استاندارد است.

به گزارش ایسنا، خانه امید آران و بیدگل در زمینی به مساحت ۵۵۰ متر مربع با حدود ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار در مدت دو سال در پارک شهید سلمانی احداث شده است. این خانه شامل بخش های مختلف ورزشی، اداری، نمازخانه و سالن اجتماعات، کافی شاپ و سالن چند منظوره است. بیش از دو درصد از جمعیت ۱۰۶ هزار نفری آران و بیدگل را بازنشستگان تشکیل می دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس