تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۴

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل یاران فیگو و کاناوارو تیم ستارگان ایران را همراهی خواهد کرد.

به گزارش گذار نیوز، مجید بهره‌مند، مدیر روابط عمومی باشگاه هنرمندان ایران با اعلام این خبر اظهار داشت: صبح امروز طی تماس تلفنی که حمید ثنایی، معاون ورزشی باشگاه هنرمندان با فرهاد مجیدی داشت، قرار بر این شد که او طی هفته جاری سفری به اسپانیا و سپس امارات داشته باشد و پس از آن خودش را به تمرینات تیم ستارگان ایران می‌رساند تا روز ششم شهریورماه در دیدار مقابل ستارگان فوتبال جهان در ورزشگاه آزادی به میدان برود.

وی در ادامه افزود: ستاره محبوب باشگاه استقلال ضمن ابراز خوشحالی از این دعوت و حضور در جمع ستارگان فوتبال و هنر ایران خاطرنشان کرد که برای بازی در دیداری که خیریه است نباید تعامل و درنگ کرد و برای حضور در این بازی اعلام آمادگی می‌کنم. مجیدی همچنین ابراز امیدواری کرد هواداران فوتبال سکوهای ورزشگاه آزادی را در روز بازی پر کنند تا یک چهره و وجهه بین‌المللی جدید در فوتبال کشورمان رقم بخورد.

قرار است در تیم ستارگان فوتبال ایران بازیکنان پیشین تیم ملی چون علی دایی، علیرضا منصوریان، علی کریمی و … به میدان بروند و در تیم منتخب جهان نیز بازیکنانی چون فابیو کاناوارو، لوییز فیگو، ادگار داویدس و … حضور خواهند داشت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس