تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

ایران از روز ۲۶ خرداد در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی استارت خواهد زد. به گزارش گذار نیوز، مسابقات مقدماتی جام‌جهانی در آسیا ۴ مرحله است. در مرحله اول رقابت ها، ۱۲ تیم رده ۳۵ تا ۴۶ آسیا با هم به صورت رفت‌وبرگشت مسابقه داده و ۶ تیم برتر به جمع ۳۴ تیم اول آسیا می‌ پیوندند. […]

ایران از روز ۲۶ خرداد در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی استارت خواهد زد.

تیم ملی

به گزارش گذار نیوز، مسابقات مقدماتی جام‌جهانی در آسیا ۴ مرحله است. در مرحله اول رقابت ها، ۱۲ تیم رده ۳۵ تا ۴۶ آسیا با هم به صورت رفت‌وبرگشت مسابقه داده و ۶ تیم برتر به جمع ۳۴ تیم اول آسیا می‌ پیوندند.

در مرحله دوم، ۴۰ تیم حال حاضر در ۸ گروه ۵ تیمی به صورت رفت‌وبرگشت مسابقه می‌ دهند. تیم اول هر گروه و بهترین تیم های دوم که ۴ تیم از ۸ تیم دوم هستند، ۱۲ تیم مرحله سوم را می‌ سازند.

در مرحله سوم ۱۲ تیم آسیا در ۲ گروه به مصاف هم می‌ روند و تیم های اول و دوم مستقیم به جام‌جهانی رفته و تیم های سوم ۲ گروه مرحله چهارم را برگزار می‌ کنند.

در مرحله چهارم تیم های سوم با هم مسابقه می‌ دهند و تیم برنده به مرحله پلی آف بین قاره ای می‌ رود و در صورت پیروزی برابر حریف خود به جام‌جهانی صعود می‌ کند. مرحله دوم رقابت ها با حضور ۴۰ تیم از روز ۲۱ خرداد استارت خورده ایران از روز ۲۶ خرداد وارد مسابقات می‌ شود.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس