تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه امریکایی‌ها بیش از این سرمایه و ثروت مردم امریکا را با حضور شرارت آمیز خود در خلیج فارس ضایع نکند، گفت: اینجا خانه‌ی ما است و ما نسبت به پرسه زدن دشمن پیرامون خانه‌ی خود بسیار حساس هستیم. به گزارش ایسکانیوز؛ سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه […]

[ad_1]

فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه امریکایی‌ها بیش از این سرمایه و ثروت مردم امریکا را با حضور شرارت آمیز خود در خلیج فارس ضایع نکند، گفت: اینجا خانه‌ی ما است و ما نسبت به پرسه زدن دشمن پیرامون خانه‌ی خود بسیار حساس هستیم.

به گزارش ایسکانیوز؛ سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری رژه گسترده نیروهای مسلح در بندرعباس با تأکید بر اینکه برغم رفتارهای غیرحرفه‌ای امریکایی‌ها، به حمدالله با هوشمندی و هوشیاری نیروی دریایی سپاه امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز تأمین شده است گفت: ما نشان داده‌ایم که از شاخصها و مؤلفه‌های لازم برای اجرای مسئولیت و مأموریت واگذار شده به منظور ایجاد امنیت در این منطقه حساس، حیاتی و راهبردی دنیا برخوردار بوده و در تلاشیم روز به روز به قابلیت‌های خود در این حوزه بیفزاییم.

وی افزود: پیامدهای حضور نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز نشان می دهد واگذاری مأموریت برقراری امنیت در این منطقه به این نیرو، دقیق، هوشمندانه و درست بوده است.

سرلشکر جعفری در ادامه با اشاره به رفتارهای غیرحرفه‌ای امریکایی‌ها در منطقه گفت: این امریکایی ها هستند که به دلیل رفتارهای نامتعادل و عدم تسلط و اشراف اطلاعاتی برای خود و برخی کشورها تولید هزینه کرده‌اند.

وی ادامه داد: در واقع آنها که مدعی رفتار حرفه‌ای هستند از خود سؤال کنند که حضورشان در خلیج فارس امنیت آفرین بوده است یا مخل یا خسارت آفرین منطقه ؟!

فرمانده کل سپاه خطاب به امریکایی‌ها تأکید کرد: به تأسی از رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا به آمریکایی ها اعلام می کنیم بهتر است بیش از این سرمایه و ثروت مردم امریکا را با حضور شرارت آمیز و خسارت آفرین در خلیج فارس ضایع نکند و برای عرض اندام و ماجراجویی به همان خلیج خوک‌ها بروند.

سرلشکر جعفری در پایان با تأکید بر اینکه خلیج فارس خانه ما است و ما نسبت به پرسه زدن دشمن پیرامون خانه‌ی خود بسیار حساس هستیم گفت: برغم ادعاهای دشمن و تلاش رسانه‌های صهیونیستی و نظام سلطه، وحدت، انسجام، هم افزایی، هم پوشانی، تعامل و همکاری‌های دقیق در مجموعه‌ی نیروهای مسلح به ویژه ارتش و سپاه از جمله در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان سکه رایج بوده و واقعیتی انکار ناپذیر بوده و نشان می دهد لحظه‌ای از اندیشیدن پیرامون ارتقای دامنه‌ی هماهنگی ها و همکاری ها و افزایش قدرت دفاعی کشور غافل نبوده و به عنوان ید واحده مشت آهنین ملت ایران برابر دشمنان خواهیم بود.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس