تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی شهادت جانباز سرافراز، شهید رجب محمدزاده را تبریک و تسلیت گفت. به گزارش ایسکانیوز؛ سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیام تبریک و تسلیت خود با اشاره به صبر و پایمردی شهید رجب محمدزاده در تحمل دردها و رنج‌های سی‌ساله شرایط سخت ناشی از جراحات جانبازی […]

[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی شهادت جانباز سرافراز، شهید رجب محمدزاده را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش ایسکانیوز؛ سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیام تبریک و تسلیت خود با اشاره به صبر و پایمردی شهید رجب محمدزاده در تحمل دردها و رنج‌های سی‌ساله شرایط سخت ناشی از جراحات جانبازی از آن شهید عزیز به عنوان یکی از الگوهای اخلاص و مجاهدت یاد کرد.

متن پیام فرمانده نیروی زمینی سپاه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت الگوی اخلاص و مجاهدت، بسیجی جانباز سرافراز و یادگار ارزشمند دوران دفاع مقدس، جانباز شهید رجب محمدزاده که مخلصانه درد و رنج طاقت‌فرسای شرایط سخت جانبازی و جراحات شدید آن دوران را با صبر و بردباری تحمل نمود و باعزت و سربلندی به خیل عظیم شهدا پیوست، موجب تاسف و تاثر اینجانب و تمامی رزمندگان نیروی زمینی سپاه گردید.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به همرزمان و خانواده معظم شهید رجب محمدزاده برای آن شهید از درگاه خداوند متعال علو درجات و برای تمامی بازماندگان ایشان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس