تاریخ انتشار: ۱۰ خرد ۱۳۹۵

-فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: استکبار جهانی ۳۷ سال است که هر کاری برای مقابله با انقلاب اسلامی و ملت ایران انجام داده اما راه به جایی نبرده و ملت ایران استوارتر از هر زمان دیگری در برابر شیطان بزرگ ایستاده است و رمز این ایستادگی هوشیاری، بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان سردار «علی فدوی» روز یکشنبه در مراسم گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید محمد ناظری فرمانده تکاوران دریایی سپاه در حسینیه ثارالله شهر بندرعباس افزود: آمریکا به دنبال این است که با شیطنت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای نیروی بازدارنده در برابر انقلاب اسلامی ایجاد کند اما گلوی شیطان بزرگ در دست فرزندان انقلابی ملت ایران است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امام خمینی(ره) حدود ۳۶ سال قبل فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و تاکنون نیز آمریکا هیچ غلطی نتوانسته بکند.
فدوی یاد آور شد: اگر در زندگی انسان نقطه عطف و هدف آرمانی وجود نداشته باشد، کار به مشکل می‌خورد و یکی از ویژگی‌های سردار شهید ناظری شوق او برای شهادت و بصیرت او به هنگام حیات بود که سبب درخشش وجود او در جایگاه خدمت به امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی و ملت ایران شد وهیچگاه در وضعیت انفعال ندیدیم و این ویژگی و نشانه یک نیروی انقلابی بصیر است.
وی با بیان این‌که کلام امام خمینی(ره) مبنی بر پشتیبانی از ولایت فقیه برای در امان ماندن مملکت در شرایط امروز جامعه اهمیت و عینیت دقیق ‌تری یافته است، گفت: سردار شهید ناظری جلوه واقعی تبعیت از ولایت در همه حالات و شرایط بود و حتی جان خویش را در کف اخلاص برای دفاع از اقتدار و امنیت کشور قرار داده بود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بصیرت در زندگی انسان و یافتن راه تعالی و رشد درونی انسان بسیار با اهمیت است اما نشان داده واقعی بصیرت در مقام عمل جایگاه ویژه‌ای است که شهید ناظری به آن دست یافته بود.
دریادار فدوی بیان داشت: آمریکا به دنبال این است که با شیطنت منطقه‌ای و فرامنطقه ‌ای نیروی بازدارنده در برابر انقلاب اسلامی ایجاد کند اما گلوی شیطان بزرگ در دست انقلاب اسلامی و فرزندان انقلابی ملت ایران است.
وی با بیان اینکه انفعال در شان یک نیروی انقلابی نیست، اظهار داشت: آمریکایی‌ها رویه ‌دار زورگویی در جهان هستند و بهتر از هرکسی می‌دانند که زور یعنی چه؟ بنابراین اقتدار ملت ایران در سایه ولایت فقیه بزرگ‌ترین عامل پیروزی و پیشرفت است که باید از آن صیانت کنیم.
مراسم گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید محمد ناظری به همت سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان و با حضور فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران و خانواده شهید ناظری در بندرعباس برگزار شد.
۶۰۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس