تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۵

کرمانشاه – ایرنا – فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: پلیس در کنار مردم است نه در مقابل آنها، از این رو نیروهای پلیس باید با رفتاری صمیمانه و دلسوزانه، الگویی شایسته از خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ دوم منوچهر امان اللهی روز دوشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان افزود: خدمتگزاری با تعبیرات گوناگون در منابع دینی مورد تشویق و ترغیب قرار گرفته که هر کدام به گونه ای مسأله خدمت به مردم را در ابعاد مختلف مطرح می کند.
وی افزود: گره گشایی، حل مشکلات دیگران و مرتفع ساختن نیازهای مادی و معنوی جلوه هایی از خدمتگزاری است و برخورداری از این ویژگی ها نعمتی است که خداوند به بهترین بندگانش عطا می کند.
مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: پلیس خدمتگزاری به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و امیدواریم با ارتقای کمی و کیفی اقدامات انتظامی، به نحو شایسته تری ارائه خدمت کنیم.
وی با اشاره به تلاش های نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت عنوان کرد: پلیس از تمام ظرفیت و توان خود برای گسترش امنیت در جامعه مطابق قانون استفاده خواهد کرد، اما به تنهایی قادر به انجام این مهم نیست و نیازمند هم افزایی، همکاری و همراهی مردم است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه به رفتار پلیس با مردم اشاره و تصریح کرد: از آنجا که بخشی از شکایت های مردمی از پلیس به سوء رفتار کارکنان مربوط می شود، باید به استانداردسازی رفتار بصورت ویژه پرداخته شود.
سردار امان اللهی گفت: به طور قطع فردی که به پلیس مراجعه می کند گرفتار و یا آسیب دیده است و نیاز به همراهی پلیس و دلگرمی و دلجویی دارد، پس ضرورت دارد کارکنان نیروی انتظامی صبر و شکیبایی و حس نوع دوستی را بیش از پیش تقویت کنند.
وی یادآور شد: پلیس در بیرونی ترین لایه های اجتماعی حضور دارد و عملکردش برخلاف بسیاری از سازمان ها، در انظار عمومی نمود دارد پس هرگونه قصور و اشتباهی در یک چشم برهم زدنی احساس امنیت عمومی را متزلزل می کند.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس