تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۵

– فرماندار گیلانغرب با بیان اینکه امام (ره) تجلی عینی یکی بودن حاکمیت و مردم است گفت: آن یگانه دوران، همه امور کشور را به رای ملت واگذار کرد و حتی در اوج جنگ تحمیلی نیز این مهم را همواره صیانت کرد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
کرم محمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امام راحل، پابرهنگان و مستضعفان جامعه را ولی نعمت قلمداد کرد و به صراحت بیان فرمود یک موی آنان را به کاخ نشینان نخواهد داد و به انصاف مردم هم در عمل عشق و ارادت قلبی خود را به بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی به اثبات رساندند و این رابطه ۲ طرفه بود.
وی اظهار کرد: امام راحل مردم را از صمیم قلب دوست می داشت، او دراوج بمباران ها در کنار مردم ایستاد و هرگز حاضر نشد تا در پناهگاه های امن سکنی گزیند و این شیوه مردان خداست.
فرماندار گیلانغرب ادامه داد: وظیفه داریم پاسدار ارزش های والای امام راحل باشیم زیرا خدمت بی منت به مردم، حفظ ارزش های والای جمهوری اسلامی، توجه ویژه به محرومان و مستضعفان، احترام به رای، خواست و نظر مردم و استکبارستیزی از جمله میراث گرانبها و ماندگار امام خمینی (ره) است.
محمدی گفت: بر همه واجب است تا با اطاعت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای حفظ و نشر این ارزش ها حرکت کنیم.
وی افزود: فردا پنجشنبه ۲۵۰ زائر گیلانغربی برای شرکت در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل به مرقد مطهر اعزام می شوند.
وی گفت: امسال به منظور بهره گیری معنوی بیشتر از برنامه های فرهنگی و دینی برای اولین بار در معیت کاروان اعزامی از وجود روحانی و مبلغ اعزامی نیز استفاده خواهد شد.
وی از برگزاری همایش حقیقت همیشه زنده در روز ۱۳ خرداد در شهرستان و برنامه های ویژه روز ۱۴ خرداد در گیلانغرب خبر داد و گفت: برنامه های فرهنگی خاصی همچون سال های گذشته برای بزرگداشت این ایام در نظر گرفته شده است.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس