تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، متن پیام معاون استاندار و فرماندار کاشان که به مناسبت ورود آزادگان سرافراز کشورمان به دفتر خبرگزاری کارایران (ایلنا) در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ارسال شده به شرح زیراست: اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود. […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، متن پیام معاون استاندار و فرماندار کاشان که به مناسبت ورود آزادگان سرافراز کشورمان به دفتر خبرگزاری کارایران (ایلنا) در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ارسال شده به شرح زیراست:


اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود. حضرت امام خمینی (ره)


آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری بزرگمردانی است که با تأسی از مکتب اهل بیت(ع) جان خود را در طبق اخلاص نهادند و با جانفشانی ایران اسلامی را از توطئه دشمنان محفوظ نگهداشتند.


۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز و صبور به میهن اسلامی یادآور ایمان راسخ بزرگ مردانی است که در برابر همه ناجوانمردی های دشمنان ایستادند و از شکنجه ‏های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.


فرزندان غیور ایران همیشه سربلند ، صبور و راضی به قضای الهی با سینه‏ هایی فراخ‏تر از اقیانوس ها از همه‏ جا و همه ‏کس بریده و به خدا پیوستند و اسارت دشمن را به سخره گرفته و با مقاومت و پایداری تکلیف خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نموده اند.


اینجانب فرارسیدن این روز عزیز را به همه ملت شریف و ولایت مدار دارالمومنین کاشان ، آزادگان عزیز سرافراز و خانواده‌های مکرم‌شان تبریک می‌گویم و از درگاه قادر متعال مسالت می‌نمایم این قشر شریف را همواره قرین عنایات خود فرماید.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس