تاریخ انتشار: ۱۱ خرد ۱۳۹۵

– فرماندار شیروان گفت: با دستگاه های کم کار و بی مسئول در زمینه حوادث غیرمترقبه برخورد می شود و به همین دلیل باید همه دستگاه ها آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا عباسعلی صفایی عصر روز دوشنبه در نشست شورای ادارای شیروان با قدردانی از خدمات برخی دستگاه های این شهرستان در مواقع بحران اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی زمانیکه آگاهی و اطلاعیه هواشناسی از طریق رسانه ها به آن اداره اعلام می شود، در آمادگی کامل بسر برند.
وی با بیان اینکه یکی از سیاست های دولت ساماندهی واحدهای تولیدی و طرح های نیمه تمام با پیشرفت ۶۰ صفایی با اشاره به سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) افزود: خدمات ارزشمند حضرت امام(ره) بر کسی پوشیده نیست که در سالگرد ارتحال آن حضرت نباید مداحی و روضه خوانی کنیم باید از اندیشه ها و رویکردی که ایشان نسبت به زمان و تغییر الگویی که در حکومت داشتند صحبت کنیم.
نماینده عالی دولت در شیروان با بیان اینکه از شیروان ۸۰۰ نفر برای سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) به مرقد اعزام می شوند گفت: دستگاه ها در کمک به اعزام کاروان باید آنچه را که در توان خودشان است تلاش کنند زیرا که حضور در مرقد امام(ره) نماد حضور گسترده در دنیای اسلام امروز شده است.
وی در ادامه با اشاره به پاسخ استعلامات ادارات گفت: فرآیند پاسخ به استعلام برخی از دستگاه ها طولانی است که این نقیضه باید برطرف شود و به لحاظ عملکرد بر مدیر طوری نباشد که سرمایه گذار دلسرد شود و از این شهرستان برود زیرا که ما نیاز به سرمایه گذار داریم تا زمینه ایجاد اشتغال فراهم شود و باید جنبه تشویقی صورت گیرد.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: نقطه عالی و پیشرفت و هدفی که می تواند هر جامعه را نجات دهد در گرو منابع انسانی آنجاست و آن چیزی که انسان را بزرگ، فرهیخته و عامل پیشرفت آنان می شود ابعاد فرهنگی و جهانی آن است.
امین رشید لمیر با بیان اینکه ورزش پهلوانی یک فرهنگ و میراث است اظهار کرد: پهلوانی یک صفت است و متعلق به زن و مرد نیست که باید در جامعه گسترش دهیم که ما به دنبال قهرمان پروری نیستیم به دنبال پهلوان پروری هستیم و امیدواریم مردم با این واژه وزین آشنا شوند.
وی گفت: تنها راه نجات کشور اشاعه این مرام در زمینه فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی و … است که هشت سال جنگ را این پهلوانان اداره کردند و این تکلیف ماست که از آن پهلوان تربیت کنیم.
رشید لمیر با بیان اینکه حوزه ورزش و جوانان فراسازمانی است و به خودی خود نمی تواند خود را اداره کند افزود: اگر نهادی مثل سپاه، شهرداری و … در آن دخیل نباشد ورزش می خوابد زیرا که بودجه و محیط فراگیری ندارد.
شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
۷۱۸۶/ ۶۰۴۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس