تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال هامبورگ پس از شکست خانگی برابر باواریایی‌ها برکنار شد و سرمربی پیشین هوفنهایم گزینه نخست جانشینی اوست. به گزارش ایسکانیوز، در پی باخت یک بر صفر تیم فوتبال هامبورگ در خانه‌ برابر بایرن‌‌مونیخ که پنجمین بازی بدون برد متوالی این تیم در فصل جدید بوندس‌لیگا بود، برونو لابادیا برکنار شد. لابادیای […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال هامبورگ پس از شکست خانگی برابر باواریایی‌ها برکنار شد و سرمربی پیشین هوفنهایم گزینه نخست جانشینی اوست.

به گزارش ایسکانیوز، در پی باخت یک بر صفر تیم فوتبال هامبورگ در خانه‌ برابر بایرن‌‌مونیخ که پنجمین بازی بدون برد متوالی این تیم در فصل جدید بوندس‌لیگا بود، برونو لابادیا برکنار شد.

لابادیای ۵۰ ساله که تیمش در این فصل از پنج بازی خود تنها یک امتیاز گرفته و در رده هفدهم جدول ۱۸ تیمی بوندس‌لیگا قرار دارد، دومین سرمربی است که در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال آلمان اخراج می‌شود. پیش از او ویکتور اسکریپنیک، سرمربی وردبرمن برکنار شده بود.

با اخراج لابادیا که دومین دوره مربیگری‌اش در هامبورگ را ماه آوریل سال ۲۰۱۵ آغاز کرده بود، اکنون گزارش‌هایی مبنی بر احتمال روی کار آمدن مارکوس گیسدول، سرمربی پیشین هوفنهایم به عنوان سرمربی جدید سفیدپوشان فولکس‌پارک‌اشتادیون شنیده می‌شود.

لابادیا که دو فصل پیش هامبورگ را از سقوط به دسته دوم فوتبال آلمان نجات داد، فصل گذشته با این تیم در بوندس‌لیگا دهم شد. عملکرد ضعیف شاگردان او در این فصل اما به سرمربی پیشین اشتوتگارت اجازه ادامه کار در هامبورگ را نداد.

طبق اعلام سایت باشگاه هامبورگ، جانشین لابادیا، در ابتدای هفته آینده مشخص خواهد شد.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس