تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] حضور ملی پوشان در اردوی تیم ملی فرصتی برای حضور مدافع کروات سرخ پوشان در ترکیب دیدارهای حذفی فراهم کرده است. به گزارش ایسکانیوز، آنتونی گولتس، مدافع استرالیایی تیم پرسپولیس در ابتدای فصل نقل و انتقالات به ترکیب پرسپولیس اضافه شد تا به رفع مشکلات خط دفاعی پرسپولیس در لیگ پانزدهم کمک کند. این […]

[ad_1]

حضور ملی پوشان در اردوی تیم ملی فرصتی برای حضور مدافع کروات سرخ پوشان در ترکیب دیدارهای حذفی فراهم کرده است.

به گزارش ایسکانیوز، آنتونی گولتس، مدافع استرالیایی تیم پرسپولیس در ابتدای فصل نقل و انتقالات به ترکیب پرسپولیس اضافه شد تا به رفع مشکلات خط دفاعی پرسپولیس در لیگ پانزدهم کمک کند. این بازیکن استرالیایی که با قهرمانی در مسابقات جام باشگاه های آسیا با رزومه قوی به ایران آمد، تاکنون نتوانسته اعتماد برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخ‌ها را به خود جلب کند و هم‌چنان روی نیمکت این تیم حضور دارد و گاهی حتی به ترکیب ۱۸ نفره هم نمی رسد.

در ماجرای رامین رضائیان و حواشی و اخباری که پیرامون بازگشت این بازیکن به پرسپولیس وجود داشت، نام آنتونی گولتس، مدافع استرالیایی بیش از هر بازیکنی برای خارج شدن از لیست شنیده می شد که در نهایت این اتفاق نیفتاد و ساسان انصاری پرسپولیس را به مقصد فولاد ترک کرد تا مدیران پرسپولیس متحمل خسارت مالی ناشی از فسخ قرارداد با مدافع استرالیایی نشوند.

با این وصف عملکرد درخشان خط دفاعی پرسپولیس تاکنون فرصت حضور این مدافع استرالیایی را در تیم فراهم نیاورده است. پرسپولیس با پشت سر گذاشتن هفت هفته از مسابقات و بازی کردن با تیم‌های بزرگی مثل تراکتور، استقلال و سپاهان به خصوص در هفته‌های اخیر تنها دو گل دریافت کرده و توانسته بهترین عملکرد خط دفاعی لیگ را به خود اختصاص دهد و طبیعی است که برانکو ایوانکوویچ تمایلی به ایجاد تغییر در ترکیب خط دفاعی خود نداشته باشد؛ آن‌هم برای بازیکنی که مورد اعتماد او قرار ندارد.

حالا غیبت ملی‌پوشان پرسپولیس در تیم ملی که کم هم نیستند، می‌تواند فرصتی برای بازیکنانی از این دست را فراهم بیاورد تا بتوانند توانایی‌های خود را در جام حذفی نشان دهند. در قلب خط دفاعی پرسپولیس، یعنی همان پستی که آنتونی گولتس تخصص آن را دارد، سیدجلال حسینی حسینی و محمد انصاری در اردوی تیم ملی حضور دارند تا برانکو ایوانکوویچ هر دو بازیکن ثابت قلب خط دفاعی خود را برای بازی در جام حذفی در اختیار نداشته باشد.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد در دیدار مقابل قشقایی شیراز این مدافع کروات – استرالیایی می تواند اولین حضور خود را در ترکیب پرسپولیس تجربه کند و هواداران فوتبال هم بالاخره می‌توانند فوتبال این مدافع را در ترکیب تیم پرسپولیس تماشا کنند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس