تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اوراق با نام اسناد خزانه اسلامی مرحله هفتم به تعداد کل ۱۵ میلیون ورقه در نماد معاملاتی اخزا۷۱، اولین بار از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران گشایش می یابد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، تاریخ سررسید این اوراق دوم مرداد ۹۶ است. همچنین نحوه تسویه […]

[ad_1]

فرابورس

اوراق با نام اسناد خزانه اسلامی مرحله هفتم به تعداد کل ۱۵ میلیون ورقه در نماد معاملاتی اخزا۷۱، اولین بار از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران گشایش می یابد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، تاریخ سررسید این اوراق دوم مرداد ۹۶ است. همچنین نحوه تسویه و پایاپای معاملاتT+1 خواهد بود.

بر این اساس، هیچگونه محدودیتی درخصوص تعداد اوراق قابل خریداری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی وجود ندارد و محدودیت حجمی برای هر سفارش خرید (بلوک)۵۰ هزار ورقه است.

همچنین تمامی درخواست های خرید اخذ شده توسط کارگزاران جهت عرضه اولیه، می بایست به قیمت محدود باشد.

با توجه به این موضوع که معامله گران بر خط (آنلاین تریدرها) به همراه ایستگاه های کاری کارگزارن عضو فرابورس می توانند برای ورود سفارش اقدام کنند، دسترسی معامله گران بر خط (آنلاین تریدرها) هم توسط کارگزاران جهت ورود سفارش در نماد اخزا۷۱ فعال می شود.

مبلغ اسمی اسناد خزانه اسلامی (هر ورقه یک میلیون ریال) در سررسید نهایی توسط خزانه داری کل کشور تأمین و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب آخرین دارندگان اسناد خزانه اسلامی واریز خواهد شد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس