تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حافظ ناظری در چهارمین شب از اجرای کنسرت ناگفته که در محموطه باز برج میلاد برگزار می‌شود از تهیه یک فیلم جهانی برای کنسرت ناگفته خبر داد.  به گزارش ایلنا  کنسرت  ناگفته شب گذشته در حالی چهارمین اجرای خود را به پایان رسانید که میزبان  عادل فردوسی پور، محمد صالح اعلا، علیرضا شجاع‌نوری، مسعود […]

[ad_1]

حافظ ناظری در چهارمین شب از اجرای کنسرت ناگفته که در محموطه باز برج میلاد برگزار می‌شود از تهیه یک فیلم جهانی برای کنسرت ناگفته خبر داد.

 به گزارش ایلنا  کنسرت  ناگفته شب گذشته در حالی چهارمین اجرای خود را به پایان رسانید که میزبان  عادل فردوسی پور، محمد صالح اعلا، علیرضا شجاع‌نوری، مسعود اطبایی، مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکا وزیر امور خارجه و شهرام گیل آبادی رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری بود


حافظ ناظری در چهارمین شب از اجرای کنسرت ناگفته که در محموطه باز برج میلاد برگزار می‌شود از تهیه یک فیلم جهانی برای کنسرت ناگفته خبر داد. وی گفت: قرار است با همکاری مخاطبینی که به دیدن کنسرت “ناگفته” آمده‌اند فیلمی را بسازیم و سپس در جهان منتشر کنیم.


خالق اثر شماره یک موسیقی کلاسیک  جهان در سال ۲۰۱۴ هدف از این اقدام را تشکر از استقبال ۲۴۰۰۰ نفری مردم و ثبت شب‌های ماندگار کنسرت “ناگفته” برای آیندگان دانست.


تا به امروز هنرمندانی همچون اصغر فرهادی، شهرام مکری، علی مرادخانی، علی اصغر مونسان، عیسی علیزاده، روزبه نعمت الهی، مریلا زارعی، منصور ضابطیان، آنا نعمتی، رضا رویگری، بهاره کیان افشار، گلاره عباسی، الهام پاوه نژاد، اکتای براهنی و … به تماشای “ناگفته” نشسته‌اند.


“ناگفته” تا به امروز چهار بار و برای شش روز تمدیده شده تا بتواند رکورد ۲۴۰۰۰ نفری  کنسرت را به نام خود ثبت کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس