تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی فراکسیون مستقلان از برگزاری نشست با روسای فراکسیونهای امید و ولایت برای تشکیل شورای عالی فراکسیونها در مجلس خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم مهرداد بائوج لاهوتی با بیان اینکه تاکنون ۱۰۰ نماینده عضو فراکسیون مستقلان مجلس شده‌اند، گفت: در هفته جاری هیئت رئیسه این فراکسیون دو بار تشکیل جلسه […]

[ad_1]

سخنگوی فراکسیون مستقلان از برگزاری نشست با روسای فراکسیونهای امید و ولایت برای تشکیل شورای عالی فراکسیونها در مجلس خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم مهرداد بائوج لاهوتی با بیان اینکه تاکنون ۱۰۰ نماینده عضو فراکسیون مستقلان مجلس شده‌اند، گفت: در هفته جاری هیئت رئیسه این فراکسیون دو بار تشکیل جلسه داد.

وی با اعلام اینکه یکشنبه‌های هر هفته جلسه شورای مرکزی فراکسیون مستقلان مجلس تشکیل می‌شود، تصریح کرد: البته در جلسه مجمع‌عمومی فراکسیون که هفته آینده برگزار می‌شود اعضای هیئت رئیسه دائم و شورای مرکزی فراکسیون نیز تعیین می شوند.

سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس دهم با بیان اینکه به روسای فراکسیونهای ولایت و امید پیشنهاد کرده‌ایم شورای عالی فراکسیونها را در پارلمان دهم تشکیل دهیم، ادامه داد: در همین راستا جلسه‌ای با حضور عارف و لاریجانی برگزار شد که بنده نیز این پیشنهاد را ارائه کردم.

لاهوتی در تشریح نحوه شکل‌گیری این شورای عالی فراکسیونها گفت: پیشنهاد کردیم شورای متشکل از نمایندگان فراکسیون ولایت، امید و مستقلان به صورت ادواری جلساتی را برگزار کنند تا به فهم مشترکی برای پیش‌برد اهداف خود برسند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس