تاریخ انتشار: ۲۴ آبا ۱۳۹۴

عزت الله ضرغامی با انتشار پستی در اینستاگرام خود، فرانکشتاین زمان را معرفی کرد.

به گزارش “گذارخبر”  عزت الله ضرغامی که از مسئولان فعال در اینستاگرام است، با انتشار پستی درباهر حادثه تروریستی در پاریش واکنش نشان داد.

رئیس سابق صدا و سیما داعش را فرانکشتاین زمانه نامید و در اینستاگرام خود نوشت:

” هیولای فرانکشتاین !

حادثه خونبار دیشب پاریس، دنیا را در بهت و حیرت فرو برد . حادثه ای که بعد از جنگ دوم جهانی برای آن نظیری نمی توان یافت . همه مردم دنیا متاثر و نگران از این حادثه وحشتناک و تاسفبار هستند.

***پی نوشت***
داعش کیست و چیست ؟ آیا یک گروه تروریستی، بدون پشتیبانی و تدارک وسیع نظامی، مالی، رسانه ای، سیاسی و لجستیک از سوی قدرت های جهانی و منطقه ای و به ویژه عربستان سعودی می تواند تا این حد مقتدر و تاثیر گذار باشد؟ حتما پاسخ منفی است.

سئوال این است که امروز چه حادثه ای رخ داده تا چنگال تیز و خون آلود داعش در قلب پاریس فرو می رود . آیا خود فرانسوی ها چنین چیزی را می خواهند؟ تا آن را بهانه ای برای دخالت بیشتر در قلمرو مسلمانان قرار دهند؟

چنین اعتقادی ندارم !به اعتقاد من ، داعش هیولای فرانکشتاین زمان ماست! در طول صد سال گذشته ده ها فیلم سینمایی از این موجود خون آشام توسط هالیوود ساخته شده است .

فرانکشتاین نام رمانی است از مری شلی نویسنده انگلیسی که در آن ، دانشمندی جوان و جاه طلب به نام فرانکشتاین با قرار دادن تکه های بدن مردگان و اعمال نیروی الکتریسیته ، موجود مخوف و وحشتناکی می سازد که جنایات فراوانی می کند و خود او هم قربانی این موجود عجیب الخلقه می شود!

امروز ، این هیولای ساخته و پرداخته غرب، قابل کنترل و مدیریت نیست . غرب باید به اشتباه تاریخی خود اعتراف کند. صادقانه از حمایت گروه های تروریستی دست بردارد و مسیر های پشتیبانی و رگ های حیاتی این موجود خون آشام را مسدود نماید.”

ضرغامی

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس