تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حمله اخیر به یک کلیسا در فرانسه که در جریان آن عامل حمله گلوی یک کشیش مسن را بریده است، بار دیگر موجب افزایش انتقادات نسبت به عملکرد دولت اولاند شده است.  رئیس جمهور فرانسه از تصمیم پاریس برای تشکیل گارد ملی با استفاده از نیروهای ذخیره موجود خبر داده است. به گزارش تسنیم […]

[ad_1]

حمله اخیر به یک کلیسا در فرانسه که در جریان آن عامل حمله گلوی یک کشیش مسن را بریده است، بار دیگر موجب افزایش انتقادات نسبت به عملکرد دولت اولاند شده است.

 رئیس جمهور فرانسه از تصمیم پاریس برای تشکیل گارد ملی با استفاده از نیروهای ذخیره موجود خبر داده است.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه امروز پنجشنبه در سخنانی تاکید کرد: پاریس قصد دارد با استفاده از نیروهای ذخیره موجود، یک گارد ملی تشکیل دهد تا از شهروندان در برابر حملات تروریستی، بهتر حفاظت کند.

وی در ادامه تصریح کرد: رایزنی ها با پارلمان برای تشکیل نیروی گارد ملی در ماه سپتامبر انجام خواهد شد.

حمله اخیر به یک کلیسا در فرانسه که در جریان آن عامل حمله گلوی یک کشیش مسن را بریده است، بار دیگر موجب افزایش انتقادات نسبت به عملکرد دولت اولاند شده است.

مخالفان دولت فرانسه بر این باورند که مقامهای پاریس اقدامات کافی را برای مقابله با تروریسم انجام نداده است.

گروه تروریستی داعش اعلام کرده است که یکی از “سربازانش” این حمله را در پاسخ به مشارکت فرانسه در حملات هوایی ائتلاف به رهبری آمریکا، انجام داده است. این سومین حمله بزرگ تروریستی در فرانسه در ۱۸ ماه اخیر  به شمار می رود.

ژانویه ۲۰۱۵ میلادی، دو فرد مسلح با حمله به دفتر نشریه شارلی ابدو در پاریس، حداقل ۱۲ نفر را کشتند و ۱۱ نفر دیگر را زخمی کردند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس