تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر خارجه فرانسه بر این باور است که آتش بس توافق شده بین آمریکا و روسیه برای سوریه شکننده است ولی تنها امید برای حل و فصل بحران داخلی این کشور محسوب می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، ژان مارک آیرو وزیر خارجه فرانسه روز دوشنبه در سخنانی در جمع خبرنگاران […]

[ad_1]

وزیر خارجه فرانسه بر این باور است که آتش بس توافق شده بین آمریکا و روسیه برای سوریه شکننده است ولی تنها امید برای حل و فصل بحران داخلی این کشور محسوب می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، ژان مارک آیرو وزیر خارجه فرانسه روز دوشنبه در سخنانی در جمع خبرنگاران تاکید کرد: توافق آتش بس بین آمریکا و روسیه به طور خاص شکننده است ولی هنوز تنها امید برای پایان دادن به درگیری‌ها به شمار می رود.

به گزارش تسنیم، وی در ادامه تصریح کرد: پیمان آمریکا و روسیه به شدت شکننده و بی ثبات است ولی این توافق تنها امیدواری خواهد بود. این تنها پایه و اساسی است که جامعه بین المللی بر مبنای آن می تواند به پیش برود.

وی از واشنگتن و مسکو خواست تا سایر گروه های حامی سوریه را نیز در فهرست طرح آتش بس بگنجانند تا بتوانند مکانیسمی را برای نظارت بر موارد نقض آتش بس، ایجاد کنند.

رومین نادال سخنگوی وزارت خارجه فرانسه نیز روز دوشنبه در اظهاراتی گفت: پاریس حمله به کاروان کمک های انسان دوستانه در سوریه را محکوم می کند. این اقدام نشانگر لزوم اعمال یک آتش بس فوری در سوریه است.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس