تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: از طریق مراجع قانونی کانال‌هایی که با نام فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کنند، را پیگیری می‌کنیم. به گزارش گذارنیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر حسین حسینی، رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: برخی از کانال‌ها در شبکه مجازی با نام فدراسیون فوتبال اخبار مختلفی را […]

[ad_1]

رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: از طریق مراجع قانونی کانال‌هایی که با نام فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کنند، را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش گذارنیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر حسین حسینی، رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: برخی از کانال‌ها در شبکه مجازی با نام فدراسیون فوتبال اخبار مختلفی را درج می‌کند که این کانال به هیچ عنوان وابسته به فدراسیون فوتبال نبوده و کلیه اخباری که در این کانال مجازی منتشر می‌شود، فاقد منبع بوده و به هیچ عنوان مورد تایید ما نیست. فدراسیون در تلگرام تنها یک کانال تلگرام  و آن هم تنها برای اصحاب محترم رسانه دارد.


وی گفت: این موضوع را از طریق مراجع قانونی  و حراست فدراسیون فوتبال پیگیری می کنیم تا شاهد درج اخبار کذب و فعالیتهای مختلف این کانال با نام فدراسیون فوتبال نباشیم و در صورت ادامه فعالیت آنها از طریق پلیس فتا اقدام به پیگیری و شکایت خواهیم کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس