تاریخ انتشار: ۱۷ اسف ۱۳۹۴
قهر و آشتی سرمربیان صبا و سپاهان؛

در جریان بازی سپاهان و صبا سرمربی صبای قم به سرمربی کروات سپاهان به زبان انگلیسی فحش داد و در مقابل به رسم ایرانی ها ماچ دریافت کرد.

به گزارش”گذار نیوز”، در جریان بازی سپاهان و صبا که با نتیجه ۲ – ۲ به پایان رسید، یک سوءتفاهم باعث شد علی دایی و ایگور استیماچ به هم بپرند.

دایی در حال اعتراض به ناظر بازی و داور چهارم بود که استیماچ احساس کرد دایی می خواهد داور بازی را با فریادهای خود تحت تاثیر قرار بدهد. سرمربی سپاهان با این تصور سمت سرمربی صبا رفت و از او خواست شلوغ نکند که دایی از هم کوره در رفت و با لحن تند و به او گفت SHUT UP!

بعد از پایان بازی هم دایی گلایه کرد و گفت: «سرمربی سپاهان که حرفه ای است نباید چنین اشتباهی مرتکب شود و این قدر را باید بداند که حق ندارد موقع بازی با سرمربی حریف حرف بزند.»

این انتقاد دایی به گوش استیماچ رسید و سرمربی سپاهان موقع خروج اتوبوس صبا از ورزشگاه فولادشهر خودش را به دایی رساند و او را بوسید و عذرخواهی کرد و شهریار هم بلافاصله بابت حرفی که از روی عصبانیت زده بود، معذرت خواست!

بازیکنان صبا به شوخی می گفتند دایی به استیماچ فحش داد و استیماچ به دایی ماچ!

گفتنی است دایی نسبت به قضاوت محسن ترکی به شدت اعتراض داشت. دایی به سمت ترکی رفت و درگیری لفظی تندی میان این دو نفر رخ داد که اطرافیان نگذاشتند این درگیری شدیدتر شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس