تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] غلام سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد رفتار حسین کنعانی‌زادگان در پایان دیدار استقلال و نفت آبادان که به تیم داوری توهین کرده بود، گفت: تیم داوری به جز گزارشی که در مورد مسابقه به ما ارایه داد گزارش جداگانه‌ای هم در مورد اتفاقات پایان بازی به ما […]

[ad_1]

غلام سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد رفتار حسین کنعانی‌زادگان در پایان دیدار استقلال و نفت آبادان که به تیم داوری توهین کرده بود، گفت: تیم داوری به جز گزارشی که در مورد مسابقه به ما ارایه داد گزارش جداگانه‌ای هم در مورد اتفاقات پایان بازی به ما ارایه کرده‌اند که هر ۴ داور آن را امضا کرده‌اند.

وی در مورد فحاشی کنعانی‌زادگان به تیم داوری گفت: کنعانی‌زادگان به تیم داوری فحاشی کرده و در گزارش داور عین عبارت به کار برده شده توسط این بازیکن را داور در گزارشش آورده است. ما هم گزارش داوری را در مورد فحاشی بازیکن استقلال از طریق دبیرکل به کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال ارایه کردیم.

سلیمانی در مورد اینکه چه انتظاری از کمیته انضباطی در مورد این پرونده دارد، گفت: کمیته انضباطی در این فصل سرعت عمل خوبی در صدور آرا دارد و قطعا در این مورد هم کمیته انضباطی مطابق با قوانین با این بازیکن برخورد می‌کند.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/BXESRD

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس