تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته امداد می‌تواند مشکل مسکن مددجویان را در صورت کمک شهرداری حل کند چرا که اگر شهرداری به ما زمین و مجوز لازم را بدهد ما با جذب پیمانکار می‌توانیم برای مددجویان خود خانه بسازیم. به گزارش ایسنا، پرویز فتاح که امروز مهمان شورای شهر تهران بود، در بخش دوم از سخنان خود و […]

[ad_1]

کمیته امداد می‌تواند مشکل مسکن مددجویان را در صورت کمک شهرداری حل کند چرا که اگر شهرداری به ما زمین و مجوز لازم را بدهد ما با جذب پیمانکار می‌توانیم برای مددجویان خود خانه بسازیم.

به گزارش ایسنا، پرویز فتاح که امروز مهمان شورای شهر تهران بود، در بخش دوم از سخنان خود و پس از شنیدن نقطه نظرات اعضای شورا، بار دیگر پشت تریبون قرار گرفت و با اشاره به نکات مطرح شده از سوی اعضا، بیان کرد: هدف اصلی ما در کمیته امداد(ره) ایجاد اشتغال است به گونه‌ای که سال گذشته ۱۴۰۰ میلیارد تومان به ۱۳۰ هزار نفر وام اشتغال دادیم.

وی با اشاره به سخنانش در خصوص ساختن پل صدر آن را یک شوخی دانست و گفت: شهرداری هزینه ساخت پل صدر را تسویه کرده و ما طلبکار نیستیم و من در این زمینه شوخی کردم چرا که ما تنها مجری ساخت این پروژه بودیم و اگر گناه و یا اشکالی در ساخت وجود دارد به ما مربوط نیست.

وی در خصوص حواشی ایجاد شده در خصوص ساختمان سوهانک گفت: سوهانک را رها کرده و به میدان آزادی آمدیم اما جالب است بدانید قالیباف نیز خریدار بود اما نشان داد که سخت معامله است و معامله‌مان نشد.

به گزارش ایسنا، سخنان فتاح که به اینجا رسید چمران گفت که ما نیز از این موضوع (خرید ساختمان سوهانک توسط قالیباف) خبر نداشتیم.

فتاح در ادامه با اشاره به سخنان دانشور مبنی بر عدم کمک به خانواده زندانیان گفت: ۳۵ هزار خانواده زندانی زیر پوشش کمیته امداد است.

وی با اشاره به همکاری خوب شهرداری تهران و کمیته امداد گفت: شهرداری تهران همکاری خوبی با کمیته امداد دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس