تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نویسنده اثر ” فتاح “، در یک حرکت نمادین، این اثر را به خبرنگار ایلنا در گچساران اهداء کرد. به گزارش ایلنا از گچساران، فتاح محمدی نویسنده اثر ” فتاح ” که روایت هشت سال اسارت معاون کنونی سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در […]

[ad_1]

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نویسنده اثر ” فتاح “، در یک حرکت نمادین، این اثر را به خبرنگار ایلنا در گچساران اهداء کرد.

به گزارش ایلنا از گچساران، فتاح محمدی نویسنده اثر ” فتاح ” که روایت هشت سال اسارت معاون کنونی سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بند عراق بوده به خبرنگار ایلنا در گچساران اهداء شد.


به گزارش ایلنا این کتاب خاطرات دوران اسارت جانباز سرافراز و آزاده هم استانی فتاح محمدی است که به زبانی شیوا و سبکی دلنشین و به قلم خانم میترا رفیعی به نگارش درآمده و بسیار مورد توجه خوانندگان علاقمند به فرهنگ دفاع مقدس واقع شده است.


” نرگس احمدپور ” خبرنگار ایلنا در گچساران خود نویسنده دو اثر ادبی در بخش بازآفرینی شاهنامه است که به همت نشر نشانه و در سالهای ۸۷ و ۸۹ این دو اثر چاپ شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس