تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهاجم گلزن تیم ملی فوتسال برزیل گفت که گل‌هایش به ایران ارزشی نداشته و دوست داشت گل نمی‌زد اما تیمش صعود می‌کرد. به گزارش ایسکانیوز، فالکائو پس از شکست تیمش مقابل ایران در ضربات پنالتی گفت: خوشحالم که کارم را با یک هت‌تریک به پایان رساندم، اما متأسفانه این گل‌ها نتوانست در این بازی […]

[ad_1]

مهاجم گلزن تیم ملی فوتسال برزیل گفت که گل‌هایش به ایران ارزشی نداشته و دوست داشت گل نمی‌زد اما تیمش صعود می‌کرد.

به گزارش ایسکانیوز، فالکائو پس از شکست تیمش مقابل ایران در ضربات پنالتی گفت: خوشحالم که کارم را با یک هت‌تریک به پایان رساندم، اما متأسفانه این گل‌ها نتوانست در این بازی کاری کند. این گل‌ها هیچ ارزشی نداشتند، شاید فقط به من کمک کرد تا رکوردم را بالاتر ببرم. اگر می‌توانستم، همه چیز را از جمله گل‌ها را در این تورنمنت تغییر می‌دادم. اگر می‌توانستم این گل‌ها را با قهرمانی جهان عوض کنم، حتماً این کار را می‌کردم.

او که با چشمانی اشک‌بار آخرین مسابقه فوتسال خود را به پایان رساند، اظهار داشت: حتی با این نتیجه هم سربلند باقی می‌مانم چون توانستم کارم را به پایان برسانم. می‌دانم بعدها به عنوان یک بازیکن خیلی مهم در فوتسال شناخته خواهم شد. دو بار قهرمان جهان شده‌ام. افتخار می‌کنم وقتی می‌بینم هواداران چگونه من را نگاه می‌کنند و چه کارهایی کرده‌ام، این برای من از همه مهم‌تر است.

فالکائو درباره ایران عنوان کرد: می‌دانستیم بازی سختی پیش رو خواهیم داشت. قبل از جام جهانی مردم در برزیل می‌گفتند ایران و برزیل مدعیان قهرمانی هستند اما ما با ایران در مرحله یک‌هشتم نهایی روبه‌رو شدیم و الان هم به اینجا رسیدیم.

۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس