تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] انقلاب اسلامی ملت ایران متعلق به تمامی ملت شریف ایران اسلامی است و صاحبان اصلی آن خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عزیز می‌باشند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خبر منتشر شده مبنی بر به کار بردن تعابیری همچون «سهم از سفره انقلاب» توسط وی را تکذیب کرد. به گزارش خانه ملت، […]

[ad_1]

انقلاب اسلامی ملت ایران متعلق به تمامی ملت شریف ایران اسلامی است و صاحبان اصلی آن خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عزیز می‌باشند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خبر منتشر شده مبنی بر به کار بردن تعابیری همچون «سهم از سفره انقلاب» توسط وی را تکذیب کرد.

به گزارش خانه ملت، سیده فاطمه حسینی نماینده مردم  در مجلس شورای اسلامی با تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر به کار بردن تعابیری همچون «سهم از سفره انقلاب و …» توسط وی، عنوان کرد که نشر این اکاذیب، خلاف اخلاق و عرف ارتباطی جامعه است.

متن کامل تکذیبیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انقلاب اسلامی ملت ایران متعلق به تمامی ملت شریف ایران اسلامی است و صاحبان اصلی آن خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عزیز می‌باشنتد، آنچه در برخی رسانه‌های خاص در این خصوص به اینجانب با تعابیری همچون « سهم از سفره انقلاب و … » نسبت داده شد، کذب محض بوده و آن را به شدت تکذیب می‌نمایم، نشر این اکاذیب خلاف اخلاق و عرف ارتباطی جامعه است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس