تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۵

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، دور هفتم مسابقات شطرنج قهرمانی انفرادی آسیا بدون حتی یک پیروزی برای شطرنجبازان کشورمان به پایان رسید. در بخش آزاد این رقابتها استاد بزرگ احسان قائم مقامی که تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته است استاد بزرگ هندی را متوقف کرد و اگرچه تنها نیم امتیاز تا […]

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، دور هفتم مسابقات شطرنج قهرمانی انفرادی آسیا بدون حتی یک پیروزی برای شطرنجبازان کشورمان به پایان رسید.
در بخش آزاد این رقابتها استاد بزرگ احسان قائم مقامی که تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته است استاد بزرگ هندی را متوقف کرد و اگرچه تنها نیم امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد اما در رتبه نهم قرار گرفته است.
استاد بین المللی مسعود مصدق پور که عملکردی کابوس وار در این مسابقات داشته مقابل نماینده اندونزی شکست خورد و با ٣ امتیاز در رده ۶۶ جدول قرار گرفت. مصدق پور قهرمانی جوانان جهان و جوانان آسیا را در کارنامه خود دارد.

اما قهرمان شطرنج کشور علیرضا فیروزجا نیز در برابر شطرنجبازی از اندونزی به تساوی رسید و ٣/۵ امتیازه شد تا در رده ۵۶ جدول قرار بگیرد.

در بخش بانوان استاد بین المللی سارا سادات خادم الشریعه که در جدول اولیه رقابتها بخت نخست قهرمانی بود در برابر نماینده ویتنام در حالی که میتوانست پیروز دیدار باشد به تساوی رضایت داد و با ۴ امتیاز در رده ١٣ قرار گرفت.

استاد بزرگ بانوان آتوسا پورکاشیان و استاد بزرگ بانوان میترا حجازی پور هم هر دو برابر نمایندگانی از هند شکست خوردند. پورکاشیان با ۴ امتیاز در رده ١٢ و حجازی پور با ٣/۵ امتیاز در جایگاه هجدهم جدول قرار دارند.

دور هشتم و ماقبل آخر مسابقات فردا برگزار می شود. ایران در این رقابتها ۶ نماینده دارد که حجازی پور سال گذشته موفق شده بود به عنوان قهرمانی بانوان آسیا دست پیدا کند.
انتهای پیام/ک

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس