تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، محمدکاظم نظری در برنامه رودرو شبکه محلی دنا گفت: در سفر ریاست جمهوری به یاسوج، فاز اول کارخانه سیمان مارگون بویراحمد به بهره برداری رسیده است. وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مرتبط با آب این کارخانه حل شده است یا خیر؟ اظهار داشت: علاوه بر […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، محمدکاظم نظری در برنامه رودرو شبکه محلی دنا گفت: در سفر ریاست جمهوری به یاسوج، فاز اول کارخانه سیمان مارگون بویراحمد به بهره برداری رسیده است.


وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مرتبط با آب این کارخانه حل شده است یا خیر؟ اظهار داشت: علاوه بر حل شدن مشکل آب ، مشکلات اعتباری آن نیز حل شده است.


 


فرماندار بویراحمد افزود: مواد خام اولیه این کارخانه اکنون وارداتی است اما بزودی فعالیت رسمی آن در منطقه شروع می شود.


 


نظری با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز کارخانه سیمان مارگون در سفر ریاست جمهوری حل شده است، خاطر نشان کرد: تنها مشکل این کارخانه مشکل مدیریتی است که قرار است بزودی حل شود.


 


وی در ادامه از کلنگ زنی کارخانه فولاد سقاوه بویراحمد با مشارکت بخش خصوصی هم خبرداد.


 


فرماندار بویراحمد گفت: کلنگ زنی کارخانه فولاد سقاوه یاسوج با اعتباری معادل ۶۵۰ میلیارد تومان و با مشارکت بخش خصوصی کلنگ زنی شده است.


 


نظری در ادامه، مهمترین اولویت سفر ریاست جمهوری در شهرستان بویراحمد را احداث راه عنوان کرد.وی افزود: از ۲۶۰ میلیارد تومان پیش بینی شده در این سفر برای محورهای ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد، بیشترین اعتبارات مربوط به حوزه راه است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس