تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مستند مناظره «غیر محرمانه» در برنامه ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه ایجاد بسترهای لازم برای پرورش مخترعین و برنامه ریزی برای رصد هر چه بهتر دستاوردهای نخبگان را مورد بررسی قرار داده و در دو بخش اتاق فکر و مناظره اصلی از دیدگاه های مختلف به این پدیده می پردازد. به گزارش ایسکانیوز به […]

[ad_1]

مستند مناظره «غیر محرمانه» در برنامه ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه ایجاد بسترهای لازم برای پرورش مخترعین و برنامه ریزی برای رصد هر چه بهتر دستاوردهای نخبگان را مورد بررسی قرار داده و در دو بخش اتاق فکر و مناظره اصلی از دیدگاه های مختلف به این پدیده می پردازد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، نخبه پروری و تولید علم به عنوان یکی از عوامل مهم توسعه کشور مطرح می شود، از این رو برنامه غیرمحرمانه در برنامه این هفته خود مشکلات و معضلات پیش روی مخترعین و برنامه ریزی مدیران برای ایجاد بسترهای حمایتی از نخبگان را مورد توجه قرار داده است.
در برنامه اتاق فکر «غیرمحرمانه» که پنجشنبه ۲۵ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می‌شود سهیلا جلودار زاده؛ نماینده مجلس شورای اسلامی، سید روح ا… سیدی؛ رئیس شورای مرکزی مجمع نخبگان ایران و علی شهبازی؛ معاون پژوهش و فن آوری بسیج کشور حضور خواهند داشت. در این برنامه ابتدا به جایگاه سیستم آموزشی کشور در نخبه پروری پرداخته می شود و در ادامه فقدان نیاز سنجی مناسب و بستر مطلوب برای رشد مخترعین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
در برنامه مناظره اصلی که جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه دو با حضور مدعوین و میهمانان اصلی به روی آنتن می رود بحثی داغ با حضور محمدمهدی زاهدی؛ رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن آوری مجلس شورای اسلامی و محمود شیخ زین الدینی؛ معاون نوآوری و تجاری سازی فن آوری معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری، صورت گرفته است.
در «غیر محرمانه» این هفته در خصوص اقدامات مجلس و دولت در حمایت از نخبگان و مخترعین کشور بحث و تبادل نظر می شود. همچنین به فعالیت شرکت های دانش بنیان و صندوق های حمایتی نخبگان و مخترعین به عنوان یکی دیگر از اقدامات دولت در حمایت از نخبگان پرداخته خواهد شد.
«غیرمحرمانه» تا کنون موضوعات مختلفی را چون بررسی وضعیت صنعت خودروسازی، گردشگری در ایران؛ فرصت ها و تهدیدها، نگاهی به وضعیت بنزین و آلودگی هوا، جریانات مد و پوشاک در کشور، تعاملات ارباب رجوع و کارگزار، فرهنگ کار جمعی در ایران، روشن کردن چندسویه واقعیت ترافیک، بنیان های اقتصاد مقاومتی و راهکارهای عملیاتی شدن آن، ناشکیبایی و دلایل افزایش آن، حمایت از تولید ملی چرا و چگونه؟ آسیب شناسی نظام آموزشی کودکان استثنایی، اوقات فراغت، اجاره بهای مسکن، فرهنگ مدارا، دگردیسی های زبان فارسی در فضای مجازی، نگاهی ویژه به حاشیه نشینی و … مورد بحث و تبادل نظر قرار داده است.
گفتنی است مستند مناظره «غیر محرمانه» به روایت مهدى بابایى و تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی بااجرای محمود احمدی افزادی کاریست از گروه امور اجتماعی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه دو به روی آنتن می رود و بازپخش آن جمعه ساعت ۱۵:۳۰ و یکشنبه ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس