تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رقابت‌های دسته برتر بانوان بزرگسالان کشور روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه در آکادمی مجموعه انقلاب تهران برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در این رقابت‌ها ۱۶ بازیکن حضور دارند که ابتدا در چهار گروه به رقابت می‌پردازند و پس از تعیین مقام در مرحله […]

[ad_1]

رقابت‌های دسته برتر بانوان بزرگسالان کشور روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه در آکادمی مجموعه انقلاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در این رقابت‌ها ۱۶ بازیکن حضور دارند که ابتدا در چهار گروه به رقابت می‌پردازند و پس از تعیین مقام در مرحله گروهی مسابقات خود در مرحله دوم تا مشخص شدن نفرات اول تا شانزدهم ادامه می‌دهند.


طبق بخشنامه مسابقات امروز در محل فدراسیون تنیس روی میز و با حضور پیمان حسنی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون، پروانه چوپان نژاد سرداور این مسابقات و داریوش ضرغامپور عضو کمیته مسابقات جلسه قرعه کشی برگزار شد و نفرات طبق جداول زیر در گروه‌های چهارگانه قرار گرفتند:


گروه یک: ۱- فاطمه جمالی فر ( البرز ) ۲- هلیا اصغری ( تهران ) ۳- منصوره رضایی ( اصفهان ) ۴- ملیکا عامرطاس ( فارس )


گروه دو: ۱- مریم صامت ( گلستان ) ۲- سارا شهسواری ( کرمانشاه ) ۳- پریناز حاجیلو ( البرز ) ۴- شیرین قلعه بیگی ( تهران )


گروه سه: ۱- مهشید صامت ( گلستان ) ۲- مریم فرعی ( البرز ) ۳- عاطفه کریمی ( تهران ) ۴- فاطمه مختار رضایی ( مازندران )


گروه چهار: ۱- غزاله ملاطلب ( البرز ) ۲- صبا صفری ( مازندران ) ۳- آنا فیاضیان ( اصفهان ) ۴-الناز دبیری ( همدان )


ندا شهسواری، محجوبه عمرانی و النا تیتارنکو بازیکنی هستند که در این رقابت‌ها حضور ندارند که بدین ترتیب فاطمه جمالی‌فر، مریم و مهشید صامت و غزاله ملاطلب بعنوان سیدهای یک تا ۴ این رقابت قرعه کشی شدند.


سیدبندی این رقابت‌ها بر اساس آخرین رده بندی دسته برتر سال گذشته و دسته یک برگزار شده سال ۹۵ در کرمانشاه قرعه کشی شده است که این رقابت‌ها از ساعت ۹ صبح ۱۵ مهرماه آغاز می شود که برنامه زمان بندی مسابقات متعاقباً اعلام خواهد شد.


مسابقات دسته برتر بزرگسالان بانوان کشور دارای رنکینگ داخلی با ضریب امتیازی ۳ خواهد بود که بالاترین ضریب ارزشیابی رنکینگ داخلی کشور محسوب میشود که پس از برگزاری مسابقات دسته برتر اولین رنکینگ داخلی بانوان کشور نیز منتشر خواهد شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس