تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی مقابل ایتالیا تمام بازیکنان سنگ تمام گذاشتند. به گزارش ایسکانیوز، عادل غلامی پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا و خداحافظی با رقابت‌های المپیک اظهار داشت: تیم ما امروز غیر از اواخر ست سوم فراتر از حد توان خود بازی کرد. شاید بتوانم بگویم که […]

[ad_1]

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی مقابل ایتالیا تمام بازیکنان سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش ایسکانیوز، عادل غلامی پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا و خداحافظی با رقابت‌های المپیک اظهار داشت: تیم ما امروز غیر از اواخر ست سوم فراتر از حد توان خود بازی کرد. شاید بتوانم بگویم که پیش از این چنین انسجام تیمی نداشتیم؛ امروز برای بردن وارد زمین شده بودیم. بازیکنان از جان مایه گذاشتند، اما ایتالیا در شرایط کنونی واقعاً یکی از قدرت‌های دنیا محسوب می شود و بازی کردن با این تیم خیلی سخت است.
وی ادامه داد: ست‌های اول و دوم حریف را تحت فشار قرار دادیم و تا ست سوم هم شرایط اینگونه پیش رفت. سرویس‌ ایتالیایی‌ها به قدری قدرتمند بود که نمی‌توان گفت ما اشتباه داشتیم. به عقیده من بازیکنان ایران استثنایی بازی کردند. از روز گذشته، هم‌قسم شدیم که بازی فوق العاده ای انجام دهیم و در ست‌های اول و دوم هم بخت با ما یار نبود.
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: مردم بدانند که ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم و اصلاً کم نگذاشتیم. اگر باختیم هم به دلیل قدرت حریف بود. کاملاً از شرایط تیم رضایت دارم، چراکه همه سنگ تمام گذاشتند.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس