تاریخ انتشار: ۰۷ اسف ۱۳۹۴

وزیر پست و تلگراف دولت هاشمی گفت: هرکس و هر جناحی برنده شود حلالش؛ اما آن کسی برنده است که بیشترین رای را از قاعده جامعه بگیرد و الا رای سفارشی عملکرد خوبی ندارد.

به گزارش “گذارنیوز”  سیدمحمد غرضی پس از انداختن رای خود به صندوق در حسینیه ارشاد و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیام من برای انتخابات این است که مردم ما پای انتخابات می‌ایستند و توانایی تشخیص دارند و به هرکس که دلشان بخواهد رای می‌دهند و از این پیام بهتر، اینکه مردم به کسانی که رای نمی‌دهند، می‌گویند ما بار شما را می‌کشیم، ولی شما هم بیایید و بار خودتان را بردارید.او درباره ارزیابی حضور مردم در انتخابات گفت: اینجا که حسینیه ارشاد است، خیلی زیبایی دارد؛ من شاهد بودم نزدیک به ۴ ساعت مردم در صف ایستادتد تا پای صندوق بیایند. مردم مخصوصا می‌ایستند تا صف‌ها طولانی شود و خبرنگاران داخلی و خارجی ببینند که مردم پای انتخابات جمهوری اسلامی ایستاده‌اند. این ایستادن پیام دارد وگرنه می‌شد جای دیگری رفت که سریع‌تر رای بدهند، ولی می‌ایستند که این یک عقل و شعور اجتماعی است.

غرضی در پایان اظهار داشت: هرکس و هر جناحی برنده شود حلالش؛ اما آن کسی برنده است که بیشترین رای را از قاعده جامعه بگیرد و الا رای سفارشی عملکرد خوبی ندارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس