تاریخ انتشار: ۲۰ آبا ۱۳۹۴

مسائل داخلی کشور جز با تعریف خط قرمزها قابل حل و فصل نیست.حرف اصلی این است که دولت هزینه هایش بیش از درآمدهایش است البته این موضوع در همه دولت ها بوده است.

به گزارش “گذارخبر” سید محمد غرضی با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه “گذارخبر” درباره برگزاری نمایشگاه مطبوعات گفت:از اینکه نسل جوان فعال با کار خودشون به نمایشگاه هویت می دهند بسیار خوشحالم.معمولا در پدیده های اجتماعی عقب نشینی خیر و برکتی ندارد.ابراز عقیده آزاد است و نظام بر عقاید آزاد متکی است.فقط باید مراقب بود پدیدهایی که ضرر اجتماعی در آن باشد زیاد خوشایند نیست.

غرضی ادامه داد:مسائل داخلی کشور جز با تعریف خط قرمزها قابل حل و فصل نیست.حرف اصلی این است که دولت هزینه هایش بیش از درآمدهایش است البته این موضوع در همه دولت ها بوده است.

وی با اشاره به انتخابات آینده مجلس گفت:انتخابات پرشوری در پیش رو داریم ودر مجلس بعد قطعا تندروها به حداقل رسیده و حامیان دولت بسیار افزایش پیدا خواهند کرد و حتم دارم مجلس آینده عقبه اجتماعی بزرگتری خواهد داشت.برای مجلس هرکس که عقبه اجتماعی قوی تری داشته باشد مناسب تر برای ریاست مجلس است و ما نباید از الان در کار نمایندگان دخالت کنیم.ما باید روش ها را انتخاب کنیم نه افراد را .بنده نیز برای مجلس قطعا کاندیدا خواهم شد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس