تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کد خبر: ۴۰۳۴۳۱ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۲۰:۳۲:۰۲ A به مناسبت هفته هفته دولت ایلنا: در سومین روز از هفته دولت پنجشنبه ۴ شهریور، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای این شهرستان با حضور مسئولین استانی ، شهرستانی و کارکنان نهاد ها و ادارات و مردم شهید پرور شهرستان و استان انجام می‌شود. دبیر ستاد و مسئول کمیته […]

[ad_1]


کد خبر:
۴۰۳۴۳۱


A

به مناسبت هفته هفته دولت

ایلنا: در سومین روز از هفته دولت پنجشنبه ۴ شهریور، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای این شهرستان با حضور مسئولین استانی ، شهرستانی و کارکنان نهاد ها و ادارات و مردم شهید پرور شهرستان و استان انجام می‌شود.

دبیر ستاد و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان ساری،گفت: در سومین روز از هفته دولت پنجشنبه ۴ شهریور، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای این شهرستان با حضور مسئولین استانی ، شهرستانی و کارکنان نهاد ها و ادارات و مردم شهید پرور شهرستان و استان  انجام می‌شود.

به گزارش  ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری مرکز استان، حسین مرتضوی گفت: هفته دولت، فرصتی ارزنده در راستای میثاق با آرمان های امام راحل، شهدا و تبیین دستاوردهای نظام است.

 وی  با گرامیداشت هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: پیروزی و ثبات انقلاب اسلامی ایران مدیون جانفشانی‌ها و ایثار شهدای انقلاب اسلامی است که همه ما باید قدر این شهدا را بدانیم.

وی اضافه کرد:عملیات ساماندهی گلزار شهدا روستای تیر کلا به اتمام رسیده و افتتاح گلزار راس ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه ۴ شهریور انجام می شود.


 


آرمان های امام راحل


انقلاب اسلامی


انقلاب اسلامی ایران


دولت


ساری


نرم افزار موبایل ایلنا


[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس