تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم غبارروبی مزار شهدای امامزاده صالح با حضور سرپرست و جمعی از مدیران دانشگاه جامع علمی کاربردی و همچنین مسئولان دفتر نمایندگی نهاد رهبری در این دانشگاه برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور دکتر محمد […]

[ad_1]

همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم غبارروبی مزار شهدای امامزاده صالح با حضور سرپرست و جمعی از مدیران دانشگاه جامع علمی کاربردی و همچنین مسئولان دفتر نمایندگی نهاد رهبری در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور دکتر محمد حسین امید سرپرست و جمعی از مدیران دانشگاه جامع علمی کاربردی، مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام، در آستان مقدس امامزاده صالح انجام شد.

در این مراسم که دکتر بهرامی نسب معاون فرهنگی اجتماعی، دکتر حسن‌زاده سرپرست اداره کل شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام بلندی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع نیز حضور داشتند، یاد و خاطره شهدای گمنام ۸ سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

دکتر امید و هیأت همراه همچنین صبح امروز با حضور در مرکز توان بخشی جانبازان و ایثارگران امام خمینی (ره) ضمن گفتگو با جانبازان، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن ها قرار گرفتند.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس