تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هیات‌ رئیسه‌ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور در منزل مؤسس این دانشگاه، در جریان روند بهبودی وی قرار گرفتند. به گزارش ایسکانیوز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه‌ این دیدار با اشاره به سال‌ها خدمت صادقانه‌ سیدمحمود صانعی‌؛ پدر شهید سیدمحسن صانعی و مؤسس واحد سبزوار گفت: ایشان پس از پیگیری‌های مداوم […]

[ad_1]

دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار

هیات‌ رئیسه‌ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور در منزل مؤسس این دانشگاه، در جریان روند بهبودی وی قرار گرفتند.

به گزارش ایسکانیوز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه‌ این دیدار با اشاره به سال‌ها خدمت صادقانه‌ سیدمحمود صانعی‌؛ پدر شهید سیدمحسن صانعی و مؤسس واحد سبزوار گفت: ایشان پس از پیگیری‌های مداوم و کسب مجوز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، از سال ۶۳ تا سال ۷۸ به‌عنوان نخستین رئیس این دانشگاه، منشاء خدمات ارزنده‌‌ای در گسترش آموزش عالی شهرستان شد و امیدواریم پس از طی دوران نقاهت و بهبودی، باز هم بتوانیم از تجربیات و علم ایشان بهره‌مند شویم.
محمدرضا سعیدی‌اصل با بیان اینکه این دیدار در راستای تحکیم روابط انسانی، تکریم و قدردانی از سال‌ها تلاش مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار صورت گرفته است گفت: از درگاه خداوند منان برای ایشان آرزوی سلامتی عاجل و بازگشت دوباره به دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار را داریم.
گفتنی است سیدمحمود صانعی، چندی پیش به دلیل عارضه‌ی قلبی، در بیمارستان رضوی مشهد بستری و تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفته بود.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس