تاریخ انتشار: ۱۴ خرد ۱۳۹۵

– مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: با تلاش تکنیسین های اورژانس مستقر در محل زائر ۵۶ ساله ای که در محوطه حرم دچار ایست قلبی شده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
حسن عباسی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۹ صبح امروز مردی ۵۶ ساله در محوطه صحن حرم دچار ایست قلبی شد که با حضور به موقع عوامل اورژانس بلافاصله عملیات احیا در محل انجام شد.
وی ادامه داد: با انجام عملیات احیا و بررسی وضعیت هوشیاری این مصدوم به کمپ ناحیه شرق اورژانس تهران انتقال یافت و در ادامه با اقدامات پیشرفته درمانی و مهارت تکنیسین های اورژانس این مرد ۵۶ ساله از مرگ حتمی نجات یافت.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: به منظور ادامه مراحل درمانی این بیمار توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان فیروزآبادی منتقل شد.
۵۰۰ تکنیسین اورژانس تهران به همراه ۳۰۰ دستگاه آمبولانس از شب گذشته در داخل و مسیرهای منتهی به حرم مطهر امام (ره) با ایجاد درمانگاههای موقت خدمات امدادی و درمانی به زائران ارائه کردند.
بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) صبح امروز (جمعه) با حضور میلیونی مردم از سراسر استانهای کشور و با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر حضرت امام(ره) برگزار شد.
تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس