تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴
با بازبینی فیلم و تحقیقات حراست؛

روابط عمومی دانشگاه علامه در بیانیه‌ای اعلام کرد: با بازبینی فیلم و تحقیقات حراست کسانی که عامل استفاده از اسپری گاز اشک‌آور بودند٬ شناسایی شدند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی در مورد حاشیه ایجاد شده برای یکی از برنامه‌های ۱۶ آذر در این دانشگاه اطلاعیه‌ای به شرح زی صادر کرد.

پیرو انتشار برخی اخبار از حاشیه‌های برنامه‌های ۱۶ آذر، به اطلاع می‌رساند برنامه‌های مختلف روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبایی با نظم و انضباط و استقبال قابل توجه دانشگاهیان به انجام رسید و سلائق و تشکل‌های مختلف فعال در دانشگاه توانستند بدون هیچ مشکلی برنامه‌های خود را برگزار کنند.

پس از اتمام یکی از برنامه‌ها که توسط کانون اندیشه دانشجویان دانشگاه و با حضور دکتر نجفقلی حبیبی رئیس اسبق دانشگاه و دکتر احسان شریعتی فرزند دکتر علی شریعتی با استقبال خوب دانشجویان در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد و با آرامش و بدون حاشیه به پایان رسید، در شرایطی که سالن برگزاری مراسم تقریبا تخلیه شده بود استشمام بوی گاز توسط دانشجویان باقی مانده در محل، موجبات رنجش برخی از آنان را فراهم آورد.

با بازبینی فیلم و تحقیقات حراست دانشگاه دو نفر از دانشجویان که عامل استفاده از اسپری گاز اشک‌آور بودند به سرعت شناسایی شدند. عامل اصلی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفته است و فرد دوم نیز در مسیر برخورد قانونی است.

بدیهی است دانشگاه به دلیل لزوم حفظ حیثیت و جایگاه دانشجویان حتی دانشجویان خطاکار و نیز معاذیر قانونی از افشای نام و ماهیت آن‌ها معذور است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس