تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مسعود عنایت در خصوص عملکرد داوران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی پرسپولیس و گسترش فولاد نکته مشکوکی نداشت و تمام اخطارهای داده شده، اخراج سرپرست تیم گسترش فولاد و مربی دروازه بانان پرسپولیس به علت رفتار غیرمسئولانه درست بود و […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مسعود عنایت در خصوص عملکرد داوران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی پرسپولیس و گسترش فولاد نکته مشکوکی نداشت و تمام اخطارهای داده شده، اخراج سرپرست تیم گسترش فولاد و مربی دروازه بانان پرسپولیس به علت رفتار غیرمسئولانه درست بود و تیم داوری به خوبی توانست از عهده قضاوت این دیدار برآید. 

وی در ادامه در خصوص دیدار صبای قم و ماشین سازی تبریز اظهار داشت: هر دو تصمیم سعیدفر در خصوص پنالتی اعلام شده به سود ماشین سازی و عدم اعلام خطا در دقیقه ۶۷ کاملا صحیح بود. همچنین اعتراض خطیبی، سرمربی تیم ماشین سازی مبنی بر مردود شدن گل در دقیقه ۲+۹۰ با آنالیز این مسابقه و دیدن تصاویر تلویزیونی به علت گویا نبودن (نبودن زننده ضربه و گیرنده توپ) در تصویر، برهمین اساس حق را به داور و کمک داور مسابقه می دهیم. رفتار سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در پایان مسابقه و رفتن به سوی تیم داوری به هر دلیلی شایسته فوتبال حرفه ای ما نیست.

رئیس دپارتمان داوری در ادامه خاطر نشان کرد: قضاوت شاهین حاج بابایی در مسابقه سپاهان با استقلال خوزستان کاملا منصفانه و پنالتی اعلام شده به سود استقلال خوزستان نیز قانونی بود. در بازی استقلال تهران و نفت آبادان، گل اول استقلال تهران بر اثر تصمیم بسیار درست و هوشیارانه کمک داور بود. همچنین با توجه به جایگیری مناسب و نزدیک بودن داور درخصوص پنالتی اعلام شده به سود نفت آبادان، تشخیص اکبریان کاملا محرز و منطبق با قانون بود.

عنایت در پایان افزود: در مجموع طبق گزارش ناظران بازی و آنالیز آنها در دپارتمان و با توجه به اینکه از ۸ بازی هفته سوم لیگ برتر ۵ تای آن را از داوران زیر ۳۵ سال استفاده کردیم، عملکرد رضایت بخشی داشتند و این نوید را می دهد با همکاری ها باشگاه ها بتوانیم این روند را ادامه بدهیم و شاهد ارتقای سطح داوری در مسابقات پیش رو باشیم.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/P9MDFB

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس